S. Perezas pažadėjo atsirevanšuoti 2023 metais

S. Perezas pažadėjo atsirevanšuoti 2023 metais
logo 2022 Lapkričio 20 d. 18:59, Pirelli

Prieš lenktynių startą Abu Dabyje „Red Bull“ lenktynininkas Sergio Perezas atrodė favoritu kovoje su Charlesu Leclercu iš „Ferrari“, kadangi meksikietis startavo iš antrosios pozicijos. Sergio išsaugojo pranašumą iki pirmųjų sustojimų ir išliko priekyje perėjęs prie kietųjų padangų. Tačiau po to Perezas vėl užvažiavo į boksus naujų padangų, o štai Leclercas pasiliko trasoje ir galiausiai finišavo antroje vietoje po Maxo Verstappeno.

Tai užtikrino Charlesui antrą vietą ir asmeninėje įskaitoje. Perezas buvo priverstas pripažinti pralaimėjimą ir tai, kad varžovas šįkart jį įveikė aštrioje kovoje nežiūrint į tai, kad „Red Bull“ mašina buvo greitesnė.
„Kartais taip būna, - pasakojo S. Perezas. - Dažnai kovos būna labai įtemptos. Bet galutine šio sezono čempionato baigtimi mes turime būti patenkinti. Atidaviau visas jėgas, kiek turėjau. Ir komanda taip pat, beje, kalbu apie visą šį sezoną. Esu įsitikinęs, jog kitais metais būsime dar stipresni“.

Meksikiečių lenktynininkas buvo paklaustas, ką jis nori išskirti šių metų čempionate. „Mes turėjome puikių momentų, šaunių dvikovų su varžovais, - atsakė Sergio. - Man sezono eigoje buvo sudėtingumų su padangomis, su jų būklės kontrole lenktynių metu. Kitais metais norėsiu kovoti dėl čempiono titulo.

Galvoju, kad kitais metais pavyks geriau dirbti visose srityse. Ir apskritai, žadu būti daug stipresniu“.

Perezui trečioji vieta asmeninėje įskaitoje yra pats geriausias jo rezultatas per visą karjerą „Formulėje-1“.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2023 sezono taškai: 28
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau
Sergio Perezas
Pilotas: Sergio Perezas 2023 sezono taškai:
Komanda: Red Bull Amžius: 33 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749