S. Perezas: sezonas buvo sudėtingas

S. Perezas: sezonas buvo sudėtingas
logo 2023 Lapkričio 20 d. 18:30, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Las Vegase „Red Bull“ lenktynininkas Sergio Perezas garantavo sau antrą vietą asmeninėje įskaitoje šiais metais – tai geriausias jo ilgos karjeros rezultatas.

  • Las Vegase jÅ«s devintą kartą sezone užlipote ant podiumo ir užsitikrinote antrą vietą asmeninėje įskaitoje. Ar esate patenkintas tuo, kaip viskas klostėsi?

  • Nevisiškai. Lenktynės buvo sudėtingos, Pirmame rate mašina buvo apgadinta, nukentėjo priekinis sparnas. Po to aš galvojau tik apie tai, kaip atsilošti, kaip finišuoti aukštesnėje vietoje už Lewisą Hamiltoną, kad iškovočiau antrą vietą asmeninėje įskaitoje. Perėjus prie kietųjų padangų, tempas buvo stebėtinai geras ir tai mane sugrąžino į kovą. Aš lenkdavau varžovus kiekviename rate. Mes buvome labai greiti. Kai išvažiavo saugos automobilis, atsirado šansas pakovoti dėl pergalės. Pirmuose ratuose aš santykinai lengvai aplenkiau Charleso „Ferrari“, bet nesugebėjau nuo jo nutolti. Manau, kad galinį sparną mes buvome nustatę per didelei prispaudžiamajai jėgai, todėl man trÅ«ko greičio tiesiosiose, suveikdavo sÅ«kių ribotuvas. Galiausiai, pradėjęs pirmauti lenktynėse, nesugebėjau atsiplėši nuo Leclerco, o po to iš galo pasirodė ir Maxas. Apskritai, neblogai kovojau, tik gaila, kad pabaigoje teko prarasti antrą vietą Charlesui.

  • Ar dabar esate patenkintas bolidu?

  • Taip. 4-5 lenktynėse mes pasiekėme didelės pažangos. Tempas buvo geras, bet dėl įvairių priežasčių nepavykdavo parodyti gero rezultato viso savaitgalio metu. Pavyzdžiui, kvalifikacijose nepavykdavo parodyti gero greičio. Mes judame teisinga kryptimi, nors visada bÅ«na kur pasitempti.

  • Ką jums reiškia antroji vieta asmeninėje įskaitoje?

  • Sezonas šiais metais man buvo gana sunkus. Iš pradžių viskas klostėsi gana gerai, dalyvavau kovoje dėl čempiono titulo, bet vėliau, atrodo, kad tai atsitiko Barselonoje, man niekaip nepavykdavo gerai sureguliuoti bolido. Viskas tapo nekontroliuojama, motyvacija nukrito. Vėliau man pavyko sugrįžti į kovą, vėl rodyti gerus rezultatus. Manau, kad tai buvo svarbiausias mano pasiekimas šiame sezone.

  • Kas jus nustebino Las Vegaso trasoje?

  • Labai prastas sukibimas su danga. Manau, kad taip bus visada, nes Las Vegase nevyksta palaikymo lenktynės. BÅ«tų šaunu, jei jos atsirastų.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821