S. Vettelis: etapas Ispanijoje Å¡iemet bus visai kitoks (1)

S. Vettelis: etapas Ispanijoje Å¡iemet bus visai kitoks
logo Gegužės 18 d. 15:15, Aston Martin F1

Šeštajam sezono etapui atnaujinimus rengia ne tik „Ferrari“, bet ir „Aston Martin“ komanda. Britų ekipa gana silpnai pradėjo šÄ¯ sezoną ir per penkis GP etapus sugebėjo uždirbti tik 6 taškus.

Sklinda gandai, kad Katalonijoje AMR22 gaus gana rimtus atnaujinimus, kad net galima kalbėti apie šio automobilio „B“ versiją. Tuo pačiu metu kalbama, jog „Aston Martin“ konstruktoriai nesugebėjo planų realizuoti laiku, todėl boliduose bus sumontuotos toli gražu ne visos planuotos detalės.

Tuo tarpu Sebastiano Vettelio nuomone, šÄ¯kart Ispanijos GP etapas smarkiai skirsis nuo ankstesnių lenktynių, kurios dažnokai praeidavo be ypatingų įvykių ir buvo neįdomios.

„BÅ«tent čia 2022 metų bolidai parodys, ko yra verti, - kalbėjo Sebastianas. - Lėti Barselonos trasos posÅ«kiai bus rimtu išbandymu lenktynininkams fizine prasme, o greitesniuose posÅ«kiuose daug kas priklausys nuo pilotų drąsos ir jo pasitikėjimo bolidu su vadinamuoju žemės efektu.

Šioje trasoje visada bÅ«davo sunku aplenkti. Tačiau dabartiniai bolidai parodė, kad jie yra kur kas efektyvesni kovojant „ratas į ratą“. Todėl manau, kad lenktynės bus visai kitokios lyginant su praėjusiomis“.

Pats S. Vettelis Barselonoje laimėjo tik vieną kartą – 2011 metais. Penkis paskutinius kartus Katalonijos trasoje triumfavo Lewisas Hamiltonas.

Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team
Komanda: Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team 2022 sezono taškai: 16
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: AMR22
Plačiau
Sebastianas Vettelis
Pilotas: Sebastianas Vettelis 2022 sezono taškai: 13
Komanda: Aston Martin Amžius: 34 m.
Plačiau

Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
žiūrovas
IP: aa92310 | 05/19 13:53 Atsakyti
o koks jam skirtumas, apie kitokį etapo vaizdą-kaip yra autsaiderių grupėje, taip ir bus..
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas