„
Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis mano, kad „
Mercedes“ toliau išlieka šių metų „Formulės-1“ sezono favorite.
Vokietis ketvirtadienį Barselonoje vykusių važiavimų metu užfiksavo kol kas geriausią rezultatą tarp visų dalyvių. Per septynias bandymų dienas „Ferrari“ pademonstruotas tempas patraukė ne vieno F-1 pasaulio atstovo dėmesį. Šią savaitę „Mercedes“ lenktynininkas Lewisas Hamiltonas pareiškė, kad ne jo atstovaujama ekipa, o „Ferrari“ yra šių metų favoritė. Tiesa, S. Vettelis galvoja kitaip.
„Daug kas pasikeitė, tad nenuostabu, kad naujasis mūsų bolidas yra daug geresnis už tą, kurį naudojome pernai“, – kalbėjo „Ferrari“ lenktynininkas S. Vettelis.
„Kol kas viskas atrodo gana gerai, bet dar anksti kalbėti apie tikrąjį komandų pajėgumą. Atkreipkite dėmesį į tai, kiek daug ratų įveikė „Mercedes“. Prisiminkite, jog praeityje vykusiuose bandymuose jie nebuvo patys greičiausi, o pirmose lenktynėse jie būdavo labai stiprūs...“
„Akivaizdu, kad „Mercedes“ pilotai yra labai greiti, ypač įveikiant ilgas distancijas. Manau, kad būtent jie yra šių metų favoritai.“
„Mums, šiuo metu, nelabai svarbu, kurioje pozicijoje esame. Mes tiesiog turime daug dirbti ir tobulėti. Manau, kad dabar yra svarbu susikaupti ir nesiblaškyti.“
[gallery id=1250 rand=rand]