S. Vettelis: K. Raikkonenas yra vertas geresnių rezultatų

S. Vettelis: K. Raikkonenas yra vertas geresnių rezultatų
logo 2017 Gegužės 08 d. 07:21, Ferrari

Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis mano, kad jo komandos draugas Kimi Raikkonenas per pirmas keturias šio sezono lenktynes buvo vertas pasiekti geresnių rezultatų.

Vokietis šiemet nugalėjo du kartus ir pirmauja lenktynininkų įskaitoje. Tuo tarpu K. Raikkonenas kol kas tik kartą lipo ant apdovanojimų pakylos.

„Pirmosios keturios lenktynės nebuvo tokios, kokių jis nusipelnė. Viskas klostėsi tikrai ne taip, kaip jis norėjo“, - kalbėjo S. Vettelis.

„Mes visi puikiai žinome, kad Kimi yra vienas talentingiausių pilotų rikiuotėje. Nemanau, kad yra tokių žmonių, kurie abejoja jo talentu ar sugebėjimais. Abejoju, jog kuris nors kitas pilotas būtų galėjęs startuoti WRC ir pademonstruoti tokius rezultatus, o po to grįžęs į F-1 vėl važiuoti greitai.“

„Kartais tiesiog trūksta sėkmės. Pernai toli gražu ne visose lenktynėse man sekėsi gerai. Bet dažniausiai sezono metu problemos išsisprendžia ir situacija pakrypsta į gerąją pusę.“


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas