S. Vettelis: lenktynės buvo labai sudėtingos

S. Vettelis: lenktynės buvo labai sudėtingos
logo 2017 Liepos 30 d. 18:36, Pirelli/LAT Images

Sebastianas Vettelis laimėjo Vengrijos GP etapą ir iki 14 taškų padidino pranašumą prieš Lewisą Hamiltoną asmeninėje įskaitoje. Po lenktynių finišo „Ferrari“ lenktynininkas susumavo savaitgalio rezultatus...

Sebastianas Vettelis: „Aš esu laimingas. Lenktynės buvo labai sunkios, nors iš šalies galėjo atrodyti ir kitaip. Pirmuose 3-4 ratuose pasitraukus saugos automobiliui viskas buvo mano rankose. Po to kažkas atsitiko su vairo mechanizmo valdymu – nežinau, kas būtent, bet mašiną pradėjo traukti į šoną. Situacija blogėjo, todėl man teko kuo labiau vengti kelkraščių, kad pasaugočiau mašiną. Buvo sunku, o ir Kimis važiavo geresniu greičiu, kai aš gero tempo neturėjau.

Lenktynių pabaigoje greitis tarsi sugrįžo, bet man teko išsaugoti koncentraciją iki pat varžybų finišo. Aš tikėjausi, kad keletą ratų galėsiu atsipūsti, bet to neįvyko. Puikus rezultatas, puiki diena, ačiū už palaikymą“.

Kalbėdamas apie vairo valdymo problemas, Sebas pridėjo: „Tiesiosiose mašiną traukė į kairę. Dešiniuose posūkiuose viskas buvo normaliai, o štai kairiuose teko pratintis prie mašinos elgesio. Tam prireikė keleto ratų, bet buvo nepaprasta, kadangi bolido elgesys nuolat keitėsi. Situacija ne ideali, bet tai dabar jau neturi reikšmės“.

Kalbėdamas apie pranašumą asmeninėje įskaitoje ir apie planus vasaros atostogoms, Vettelis sakė: „Manęs nelabai domina situacija asmeninėje įskaitoje, bet galėjo būti ir blogiau. Mums dar teks keletą dienų dalyvauti bandymuose, o po jų aš neturiu ypatingų planų. Mes tiek daug laiko praleidžiame važinėdami, todėl norisi pabūti namuose ir praleisti laiką su šeima“.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos