S. Vettelis: M. Webberio trūks bandymuose (11)

S. Vettelis: M. Webberio trūks bandymuose
logo 2008 Lapkričio 25 d. 08:31, GEPA pictures
Į „Red Bull“ ekipą „persikraustęs“ Sebastianas Vettelis mano, kad komandai trūks traumą patyrusio Marko Webberio pagalbos žiemos bandymuose.
M. Webberis susilaužė koją po incidento, kuomet dalyvaudamas „Tasmanian Challenge“ renginyje ir važiuodamas dviračiu susidūrė su automobiliu. Po atliktos operacijos tapo aišku, kad australas visiškai pasveiks tik pirmajam Australijos GP etapui ir praleis bandymus gruodį.
S. Vettelio teigimu jam teks susikaupti ir sutelkti visas jėgas, kad be M. Webberio atlikti visus suplanuotus darbus bandymų trasose.
„Apmaudu, kad Markui tai atsitiko, tikiuosi jis greitai pasveiks“, - kalbėjo S. Vettelis.
„Dar su juo nesikalbėjau. Mes tuo tarpu dirbsime toliau ir nors ilgėsimės jo, svarbiausiai yra tai, kad kitąmet jis sugrįš ir išbandys naują automobilį.“
„Mes turime būti ypatingai susikaupę bandymuose Jereze ir negalime klysti, nes laikas yra labai svarbus.“
Vokietis, nepaisant savo puikaus debiuto už „Red Bull“ vairo Barselonos bandymuose mano, kad jam dar teks perprasti bolido valdymą ir bendravimą su komanda.
„Iš praeitų bandymų su „Red Bull“ aš daugiau ar mažiau pažįstu visus inžinierius ir vis labiau susibendrauju su komanda“, - teigė Sebastianas.
„Be abejo dar reikės laiko, kad tarpusavio supratimas būtų puikus ir galėtume kalbėtis ta pačia kalba, bet mes tikrai to sieksime. Mano inžinierius liks „Toro Rosso“, o aš dirbsiu su kitais žmonėmis.“
S. Vettelis perėjo į „Red Bull“ iš „Toro Rosso“ ir po M. Webberio traumos jam teks didelis darbo krūvis bandymų trasose.

Komentarai (11)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Xsas
| 11/28 11:27 Atsakyti
Beabejo Markas stipriai prisidėtų prie bolido, bet tik Sebastienas manes nejuokina, kad dėlto liūdi. Dabar jis susikurs bolidą "sau" ir Markui reikės tenkintis tuo ką turės...Nekalbu jau apie tai, kad bus mažai testavęs, didesnė problema pats bolidas bus(kuris dabar bus kuriamas ant Vetelio). P.S. Praleist sezoną reikštų, baigt karjerą... apie tai net kalbos negali būti.
hoksila
| 11/27 18:46 Atsakyti
jo jo taip ir liudi, ka ce peza tures proga nuvaziuot su tuo bolidu keleta tukstanciu km ir beabejo slapcia tikisi kaip reikiant webberiui ikrauti kita meta. kam tas meslas ce, tipo bando islaikyt geriecio ivaizdi - "ak kp man gaila marko, vargselis,..negales man padeti". bullshit sunervina tokios news
*fisco*
| 11/26 13:55 Atsakyti
Senelis, tokiam amziui ir zenkliai keiciantis taisyklem jis nebeturi prabangos praleisti visa sezona.
kryspinas
| 11/26 12:45 Atsakyti
istvers tuos kruvius juk jaunas dar yra..
daemon360
| 11/25 15:19 Atsakyti
Kai kitais metais keiciasi kardinaliai taisykles jam bus maziau laiko priprast prie bolido, o tai tikrai neisei i nauda tiek jam tiek komandai
Tommasi
| 11/25 12:45 Atsakyti
wow... pagal viena protinga tai toks vaizdas susidaro kad bandymu esme geriausia rata nuvaziuot... :D nu cia apsijuokei.
vytox
| 11/25 12:41 Atsakyti
1_Protingas>>> kalba ne apie lenktynes, o apie bandymus eina, jei ką.
1_Protingas
| 11/25 11:58 Atsakyti
Nu žinant Weberio rezultatus tai gal ir visai netruks jo bandymuose. Vetelis galės daugiau parodyt.
Bardakas
| 11/25 10:56 Atsakyti
O idomu, kas galetu pakeisti webberi? Gal kuris nors is lenktynininku, kurio nepasrinks toro roso? Butu kuriozas: netikai toro roso? - eik i red bull:) Beje, kazkaip maniau, kad susilauzius koja, zmogus greiciau atsigauna.
Senelis
| 11/25 09:35 Atsakyti
visai būtų logiška pasiūlyti Markui praleisti ateinantį sezoną,nes be bandymų teks ilgai adaptuotis,nuo to nukentės komandos taškai...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas