S. Vettelis: „Mercedes“ išlieka favorite

S. Vettelis: „Mercedes“ išlieka favorite
logo 2017 Balandžio 07 d. 01:16, Ferrari

Nepaisant Australijoje iškovotos pergalės, „Ferrari“ lenktynininkas Sebastianas Vettelis mano, kad „Mercedes“ ir toliau išlieka favorite.

Vokiečio teigimu, jo atstovaujama komanda turės daug ir sunkiai dirbti, kad viso sezono metu galėtų kovoti su „Sidabrinėmis strėlėmis“.

„Manau, kad „Mercedes“ išlieka favorite. Pirmose sezono lenktynėse mes pasiekėme labai gerą rezultatą, bet to nesureikšminame“, - kalbėjo S. Vettelis.

„Žinome, kad turime gerą paketą ir dėl to atsidūrėme geroje pozicijoje. Bet mes turime padaryti daug dalykų, kad išlaikytume dabartinę poziciją. Pergalė - geriausia medicina visiems. Džiugu, kad mums pavyko nugalėti, bet mes turime judėti toliau.“

„Po pirmųjų sezono lenktynių lengva sakyti, kad šie metai yra geresni nei praėjusieji. Bet kol kas įvyko tik vienos varžybos. Taip, dabar mes esame geresnėje pozicijoje. Žmonės komandos viduje taip pat jaučiasi geriau.“

S. Vettelio teigimu, tai, jog komandai pavyko nugalėti Australijoje dar nereiškia, kad ji bus stipri ir Kinijoje.

„Tai visiškai kitokia trasa. Panašu, kad ir oras šį savaitgalį bus visiškai kitoks. Čia vykstančiose lenktynėse visada pasitaiko siurprizų.“

„2007 metais, kai pirmą kartą startavau Kinijoje vykusiose lenktynėse, varžybas pradėjau iš 17-os ar 18-os pozicijos, o finišavau ketvirtas. Tuo metu mums labai pagelbėjo lietus. Negali žinoti kas tave gali užklupti šioje trasoje.“

„Tai trasa, kurioje yra stipriai apkraunamos padangos. Tad kol kas sunku kažką prognozuoti.“


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas