S. Vettelis: „Mercedes“ tempas - prastos naujienos „Ferrari“ ekipai (22)

S. Vettelis: „Mercedes“ tempas - prastos naujienos „Ferrari“ ekipai
logo 2015 Gegužės 08 d. 21:00, Ferrari
Sebastianas Vettelis šiandien Barselonos trasoje Lewiso Hamiltono ir „Mercedes“ pademonstruotą tempą pavadino prastomis naujienomis.
Vokietis po pietų vykusiose treniruotėse įsiterpė tarp dviejų „Sidabrinių strėlių“ pilotų ir važiavimus baigė antras, tačiau nuo geriausią rezultatą užfiksavusio brito atsiliko 0,4 sek.
„Taip, manau, kad galime dar pagerinti savo bolidą. Jei neklystu, atsilikimas buvo 0,4 sekundės. Tačiau vertinant visą dieną, jis buvo didesnis. Dar neanalizavau laikų įveikiant ilgas distancijas, tačiau persvara akivaizdi, o mums tai yra prastos naujienos“, – kalbėjo „Ferrari“ pilotas S. Vettelis.
„Galbūt antrose treniruotėse ir galėjau būti arčiau Lewiso, tačiau aš nežinau ar jis įveikė maksimaliai greitą ratą.“
S. Vettelis neabejoja, kad šeštadienį ir sekmadienį sąlygos trasoje bus geresnės.
„Situacija visada tampa geresnė, kai bolidai daugiau laiko praleidžia trasoje. Manau, kad šiandien daugelis įveikė daugokai ratų, tad situacija tikrai gerės. Kalbama, kad sekmadienį bus vėsiau. Galbūt tai bus naudinga visiems.“
„Viena aišku – vidutinio kietumo padangos čia yra greitesnės. Tačiau šiandien visi slidinėjo trasoje. Sukibimas buvo gana prastas, tačiau tai nėra neįprasta.“
[gallery id=1125]

Komentarai (22)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Larensas
| 05/10 14:14 Atsakyti
Anonimas, Kaip tai koks aš fanas? Aš mėgaujuosi mėgstamos komandos pergalėmis. O koks tu fanas? Jei Mercedes iškovotų titulus vidury sezono, tai būtų nuostabu - galėčiau grožėtis kova likusiuose etapuose, nebesijaudindamas dėl rezultatų. Niekas nepritraukia tiek daug žiūrovų kaip kažkieno dominavimas. Daugybę prasigėrusių apsinarkošinusių kaimo marozų kaip sf15t pritraukė fjatų dominavimas. Kažką sudomino RedBull dominvimas. Aš dabar labai džiaugiuosi Mercedes dominavimu. Be abejo, buvo įspūdinga, kai Hamiltonas iškovojo titulą paskutiniame posūkyje, bet tai išskirtinis atvejis, tokių beveik nebūna, lieka džiaugtis tuo, ką turim. O Mercedes pergalės mane labai džiugina. Tai kas tau čia ne taip?
Veni, Vidi, Vici
| 05/09 14:03 Atsakyti
Cia aisku tik treniruotes, bet SV rezultatas netgi labai neblogas, pazesim kas bus per kwala.
Veni, Vidi, Vici
| 05/09 14:01 Atsakyti
Naivu buvo tiketis, kad atnaujinus bolida bac ir mersu priekyje ferrai vaziuoja. Viskas cia gerai, eina teisinga linkme ferrari.
SF15T
| 05/09 11:46 Atsakyti
ir nealpkit cia del laiku. tiek daug pakeitimu, tai nenustebciau, kad barsa butu lyg priessezoninis bandymas. Tad ramiai, komandos tikslas su mersai kovoti antroje sezono puseje, o kad kartais gaunasi dabar, tai tik smagiau.
SF15T
| 05/09 11:42 Atsakyti
Anonimas > nekreip demesio, cia toks visiskai tupas ferru heiteris.
| 05/09 11:31 Atsakyti
>Larensas Kodel puiku? Koks tu fanas? Tau idomu kai Mercedes dominuoja ir Hamiltonas viduryje sezono titula uzsitikrintu?
Larensas
| 05/09 11:23 Atsakyti
Būtų puiku, jei šitie Vettelio pavirkavimai turi realų pagrindą.
egiduxx
| 05/09 09:16 Atsakyti
vyksta tas kas vyko n metu su ferrari,pradzioje sezono lyg ir neblogas aparatas buna dauk tikimasi,bet kai reikia atvezti patobulinimus snipstas gaunasi,zinom kaip vejo tuneli jiems sekasi gerai dirbti,vienintelis geras ju dalykas buvo patikimumas ir padangu koncervatyvus naudojimas ko pasekoje vienam greitam ratui neisildo tu padangu,bet lenktyniu rezime gali jas taupyti.zodziu nieko naujo nieko nuostabaus patys netikejo,kad taip po pernai aukstai kils,pasiseke patobulinti varikli stai ir rezultatas.
Rolnadas Sailoras
| 05/09 09:07 Atsakyti
1_protingas pagal tai koks tu protingas ir kiek metų tu čia rašai nesamonių , tai tavo pirštuI tarp kojų reikia jau hidraulinis ir turbūt automatinės , nes natural mechanika jau neveikia , o pas seba pirštukas dar atsilenks, o tavo padėtis beviltiška.
1_Protingas
| 05/09 08:39 Atsakyti
Ir rodomąjam Fetelio pirštui prastos naujienos ne tik fiatams. Pirštas labai nulinkęs jau kurį laiką ir kaži a yra vilčių atsitiesti...
×

TOP naujienos