S. Vettelis neatmeta galimybės ateityje sugrįžti vienerioms lenktynėms

S. Vettelis neatmeta galimybės ateityje sugrįžti vienerioms lenktynėms
logo Spalio 06 d. 11:04, Aston Martin F1

Karjerą sezono pabaigoje baigsiantis Sebastianas Vettelis neatmeta galimybės ateityje sugrįžti į F-1. Tiesa, vokietis sutiktų sudalyvauti tik vienose lenktynėse, kurios vyktų Suzukos trasoje, Japonijoje.

Šiandien Japonijoje surengtos spaudos konferencijos metus žurnalistai pasidomėjo, ar jis apsvarstytų galimybę ateityje dar kartą sudalyvauti Suzukoje vyksiančiose lenktynėse.

„Jei neklystu, šioje trasoje taip pat rengiamos „Super GT“ ir „Super Formulės“ lenktynės. Nežinau. Niekada nesakyk niekada. Ši trasa yra puiki dėl daugelio, daugelio priežasčių, tad negali žinoti kas gali nutikti ateityje“, - kalbėjo S. Vettelis.

„Galbūt jei kuris nors iš F-1 dalyvaujančių vyrukų susirgtų, ko jiems tikrai nelinkiu, neprieštaraučiau vėl sėsti prie automobilio vairo šioje trasoje. Bet pažiūrėsime. Kol kas neturiu jokių planų, bet Japonijoje vyksta įdomių lenktynių.“

Paklaustas, ar jis kalba rimtai, S. Vettelis atsakė: „Taip, vienos lenktynės. Vienos lenktynės ateityje. Jei tik kas nors sutiks su manimi pasirašyti sutartį vienerioms lenktynėms. Tikiu, kad nei vienas iš lenktynininkų nenorėtų man užleisti savo vietos. Bet aš tokį variantą tikrai apsvarstyčiau.“

Sebastianas Vettelis
Pilotas: Sebastianas Vettelis 2022 sezono taškai: 37
Komanda: Aston Martin Amžius: 35 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas