S. Vettelis: niekada nebuvau arti sugrįžimo į „Red Bull“

S. Vettelis: niekada nebuvau arti sugrįžimo į „Red Bull“
logo Rugsėjo 24 d. 15:38, Aston Martin F1

Daugkartinis F-1 čempionas Sebastianas Vettelis teigia, kad po pasitraukimo iš „Ferrari“, jis neturėjo rimtų planų sugrįžti į „Red Bull“.

Vokietis visus savo čempiono titulus iškovojo atstovaudamas minėtai „Red Bull“ komandai, kurios garbę jis gynė 2009-2014 metais. Vėliau kelis metus trukęs laikotarpis „Ferrari“ ekipoje sportininkui nebuvo itin sėkmingas.

Iš „Ferrari“ S. Vettelis pasitraukė pasibaigus 2020 m. F-1 sezonui ir pasirinko atstovauti „Aston Martin“ ekipai.

Vienu metu sklido kalbos, kad po pasitraukimo iš „Ferrari“ vokietis galėjo sugrįžti į „Red Bull“, bet pastaroji nusprendė pasirašyti sutartį su Sergio Perezu.

„Aš priėmiau sprendimą pasirašyti sutartį su „Aston Martin“ dar tada, kai nebuvo aišku, jog Alexas paliks „Red Bull“. Tad niekada nebuvau arti sugrįžimo į „Red Bull“. Žinoma, kad aš gerai pažįstų Christianą ir Helmutą, tad su jais kalbėjausi, bet tai buvo paprastos diskusijos“, - pasakojo S. Vettelis.

„Jeigu būtų buvusi tokia galimybė, jei būčiau galėjęs ten sugrįžti, mes bent jau būtume apie tai rimtai pasikalbėję. Bet niekada nepasiekėme to taško. Žinoma, dabar galima tik kalbėti apie tai, kas būtų buvę, jeigu būčiau grįžęs, bet aš esu patenkintas pasirinktu sprendimu.“

S. Vettelis pasitrauks iš F-1 šių metų gale pastaruosius du metus praleidęs atstovaudamas „Aston Martin“ komandai. Su šia ekipa geriausias vokiečio pasiektas rezultatas - pernai Azerbaidžane iškovota antra vieta. Šiemet viskas klostosi sunkiau nei pernai, bet S. Vettelis nesigaili nusprendęs atstovauti „Aston Martin“.

„Mes tikėjomės, kad būsime stipresni praėjusiame sezone ir šiais metais. Bet taip nėra. Esu labai patenkintas komandos progresu ir tuo, kaip mes dirbame kartu. Žinoma, kova dėl pozicijų, dėl kurių kovojame dabar, tikrai nėra svajonės išsipildymas. Tai rimtas iššūkis. Bet aš su tuo susitaikiau ir stengiuosi iš to išspausti maksimumą.“

Sebastianas Vettelis
Pilotas: Sebastianas Vettelis 2022 sezono taškai: 37
Komanda: Aston Martin Amžius: 35 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos