S. Vettelis paaiškino, kodėl pernai parašė laišką N. Laudai (2)

S. Vettelis paaiškino, kodėl pernai parašė laišką N. Laudai
logo 2019 Gegužės 22 d. 23:27, Ferrari

Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis paaiškino, kodėl pernai ranka parašė laišką tuo metu sirgusiam Niki Laudai.

Šią savaitę Anapilin iškeliavusiam N. Laudai praėjusių metų vasarą buvo atlikta plaučių transplantacija. Austras vėliau prasitarė, kad gauti ranka rašytą laišką iš S. Vettelio jam buvo labai malonu. Vokiečio teigimu, jis tai padarė iš pagarbos N. Laudai.

„Sužinojau, kad jau kurį laiką jis negaluoja. Tuo metu jis tikrai nebuvo nuotaikoje ir nenorėjo kalbėti telefonu. Tad pagalvojau, ką žmogus, atsidūręs tokioje situacijoje, įvertintu kaip teigiamą gestą? Pamaniau, kad trumpa žinutė būtų malonus gestas. Man tai buvo logiškas sprendimas. Tiesiog pagarbos ženklas.“, - apie savo laišką N. Laudai pasakojo S. Vettelis.

Vokiečio teigimu, jam buvo privilegija bendrauti su N. Lauda. Anot sportininko, susitikęs austrą jis klausinėdavo jo apie praeityje naudotus F-1 bolidus, kokia praeityje buvo „Ferrari“ komanda, koks buvo Enzo Ferrari.

„Man pasisekė, jog turėjau galimybę ne tik jį pažinoti, bet ir pasiklabėti su juo, pasidalinti juokais ir taip toliau. Jis turėjo gerą humoro jausmą. Kartais net buvo sunku suprasti ar jis juokauja, ar vis dėlto kalba rimtai. Man tai tikrai patiko. Su tokiais žmonėmis dažnai netenka susidurti, net tik F-1, bet ir kitur. Jis buvo išskirtinė asmenybė.“

S. Vettelio teigimu, N. Lauda realybėje buvo toks, kokį jį matė daugelis per TV ekranus.

„Jis buvo būtent toks. Kiti žmonės yra kitokie nei matote juos per televizorių. Ir tokių žmonių sparčiai daugėja. Bet Niki buvo kitoks. Jis buvo toks, koks buvo. Jis niekada nesistengė būti kitokiu žmogumi. Jis buvo iškalbingas, tikras lenktynininkas, niekada nestokojęs aistros šiam sportui. Žmonės jį gerbė dėl daugelio dalykų.“


Komentarai (2)
leksas
| 05/23 18:59
ašaros akelėse kaupiasi
ddt
| 05/23 17:25
"privilege" lietuviškai "garbė", šiame konkrečiame kontekste :)
×

F-1.lt pulsas