S. Vettelis po pergalės Australijoje pajautė didžiulį palengvėjimą

S. Vettelis po pergalės Australijoje pajautė didžiulį palengvėjimą
logo 2017 Kovo 26 d. 13:16, Ferrari

Australijos GP lenktynėse triumfavęs Sebastianas Vettelis teigė, kad po pergalės Melburne jis ir komanda pajuto didžiulį palengvėjimą.

Vokietis F-1 varžybose, įveikęs „Mercedes“ pilotą Lewisą Hamiltoną, iškovojo pergalę po daugiau nei metų pertraukos. Paskutinį kartą S. Vettelis, pilotuodamas „Ferrari“ bolidą, triumfavo 2015 m. Singapūro GP lenktynėse.

„Tai didžiulis pasiekimas ir palengvėjimas. Tai tik ledkalnio viršūnė. Pagrindas tokiems rezultatams buvo pradėtas ruošti labai seniai. Mums patinka tai, ką mes darome. Komandos dvasia dabar yra puiki. Tik nuo mūsų pačių priklausys kiek ilgai visa tai tęsis“, - po lenktynių kalbėjo S. Vettelis.

Vokiečio teigimu, lenktynėse jis privalėjo pasinaudoti ankstyvu L. Hamiltono sustojimu.

„Gana anksti supratome, jog mūsų tempas yra geras. Man pavyko per daug neatsilikti nuo Lewiso. Po 10-12 ratų jis ėmė spausti, bandė didinti persvarą. Iš dalies jam pavyko tai padaryti. Man sunkiai sekėsi per daug nuo jo neatsilikti.“

„Paaiškėjus, kad Lewisas stos gana anksti, mums nebuvo jokios prasmės pasekti jų pavyzdžiu. Todėl likome trasoje. Tempas buvo neblogas. Padangų būklė taip pat buvo pakankamai gera.“

„Po kurio laiko mes taip pat atlikome sustojimą. Prieš tai praradau nemažai laiko, nes trasoje turėjau lenkti vieną iš „Williams“ bolidų. Praradau turbūt sekundę. Tuo metu buvau labai piktas.“

„Bet įgytos persvaros pakako. Grįžus į trasą Maxas buvo visai šalia, o paskui jį važiavo Lewisas. Pirmame posūkyje buvo gana slidu, bet man pavyko gerai iš jo išvažiuoti. Žinojau, kad Maxas gali bandyti lenkti, bet man pavyko išsilaikyti priekyje. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo labai svarbi lenktynių akimirka.“

[gallery id=1253 rand=rand]


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas