S. Vettelis: visuomet pirmas kritikuoju save dėl klaidų (13)

S. Vettelis: visuomet pirmas kritikuoju save dėl klaidų
logo 2019 Gegužės 03 d. 14:26, Ferrari

Sebastianas Vettelis prisipažino, jog jam nesvarbu, kokia apie jį išliks atmintis: keturiskart pasaulio čempiono nuomone, tai jo visiškai nejaudina.

„Man vienodai šviečia, man nereikia, jog po manęs pasiliktų kažkoks palikimas, - pareiškė S. Vettelis interviu „Sky Sports“. – Mano galva, pasaulis taip greitai keičiasi, ypač mūsų laikais ir man visai nereikia, jog mane atsimintų. Manęs tai visiškai nenuvilia, tegul geriau viskas juda į priekį.

Nors aš paisau tradicijų ir laikau save tradicionalistu, aš esu prieš tai, kad mes užstrigtumėme ties kažkokiu momentu ar užsiciklintumėme ties kažkuria era. Aš manau, jog mes privalome judėti toliau.

Tikiuosi, kai aš būsiu dar vyresnis, aš pasiliksiu progreso pusėje, judėsiu į priekį, nesidairydamas atgal. Mano galva, malonu prisiminti savo karjerą, bet gyvenimo prasmė, spėju, yra ne tame, o greičiau tame, kad reikia žvelgti į priekį“.

Visus savo keturis titulus Sebastianas laimėjo, lenktyniaudamas už „Red Bull“ ekipą, po to perėjo į „Ferrari“ ir nuo 2015 metų ši komanda gerokai sumažino atsilikimą nuo „Mercedes“, tačiau pasiekti pergalės čempionate taip ir nesugebėjo.

Kai Sebo paklausė, ar jis yra pasiruošęs iškeisti savo du titulus į vieną, bet pasiektą prie „Ferrari“ bolido vairo, Vettelis atsakė: „Gali būti, kad aš esu blogas komersantas, bet aš to niekada nedaryčiau, kadangi esu įsitikinęs, kad ir taip galiu nugalėti kartu su „Ferrari“. Todėl čia jokios prekybos negali būti“.

„Ferrari“ komandos istorijoje buvo devyni pasaulio čempionai ir Sebastianas svajoja tapti kitu: „Devyni – ne pats geriausias skaičius, todėl jį reikia pataisyti į dešimt. Tai yra tai, ko aš noriu pasiekti artimiausiu metu. Nesinori, kad mano žodžiai skambėtų bravūriškai, bet aš iš tiesų iš savęs labai daug reikalauju“.

Šiais metais S. Vettelis turi labai greitą ir perspektyvų komandos draugą - tai Charlesas Leclercas, kuris galėjo pradėti pergale jau Bahreine, jei jo nepavestų technika, tačiau Vettelis mano, jog tame nėra kuo stebėtis.

„Jei jūs lenktyniaujate vienodomis mašinomis, tai kartais su komandos draugu kovojate dėl tos pačios pozicijos trasoje, tai yra normalu, - sakė Vettelis.- Suprantama, kad tik nuo manęs priklauso, jog jis būtų už manęs, o ne priekyje. Suprantama, kad  mes skatiname vienas kitą, skatiname komandą – būtent tai, mano nuomone, yra prioritetinis momentas. „Ferrari“ privalo susigrąžinti sau buvusią šlovę, o su viskuo likusiu mes kaip nors išsiaiškinsime“.

Taip pat Vettelis leido suprasti, kad dėl savo klaidų jis pats sau teikia labai rimtas ataskaitas: „Aš labai kritiškai nusiteikęs, aš visuomet pirmas kritikuoju pats save ir esu nepatenkintas savimi. Viskas paprasta: klaidų daryti negalima, tačiau jos būna. Ir reikia judėti į priekį. Tu negali garantuoti, kad daugiau niekada neklysi, nors, suprantama, nesąmonių neturėtų būti“.

Sebastianas Vettelis pasilieka vienu iš nedaugelio lenktynininkų, kuris nesinaudoja socialiniais tinklais ir yra pasiruošęs apginti tokią savo poziciją: „Paprasčiausiai aš negaliu savęs identifikuoti su karta, kuri nori su visais ir viskuo dalytis. Ir ne todėl, kad aš turėčiau ką nors slėpti, visiškai ne.

Iš tikrųjų man patinka gyventi normalų gyvenimą ir aš manau, kad mano gyvenimas teka būtent taip. Aš neturiu noro kuo nors dalintis su aplinkiniais, aš nematau tame prasmės“.


Komentarai (13)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
burzumas
| 05/08 19:59 Atsakyti
nu gi niekas nelaimi keturiu titulu nieko nemokedamas?:)) todel pirmiausia tai ir yra jo problema kaip ir ka tvarkyti:) be to niekada nekilo net minciu, kad jisai nevertas tu titulu:) o kas liecia naujaja karta, tai jinai tiesiog yra "plaunama nuo kelio":) tegu jisai tik susikaupia ir pagaliau "pradeda vaziuoti":) nes jauciasi jisai nori gero, bet reikia uz tuos pinigus save paaaukoti tam tikslui:)))))))
Skirmantas_M
| 05/05 11:11 Atsakyti
Bet čia, pagalvojau, bus tas atvejis kai "visada pirmas kritikuoju už savo klaidas, bet dauguma klaidų ne mano". Nes vėlgi kaip kiti minėjo, gal čia nebent jis kalba apie save DABAR, bet anksčiau buvo iškart kaltinimas kitų.
aiducci
| 05/04 21:28 Atsakyti
Kai užsiaugino ūsus pradėjo stipriai nesisekti... ko gero ūsų plaukeliai kutena nosį ir po salmu pradeda ciaudyti...
vaidas0023
| 05/04 12:58 Atsakyti
Larensas
05/04 12:47

fetelius turi tik ašarų kibirą, o su juo pasidalink tik ašaromis tegali.

O tu verciau nueik pas daktara, turiu itarima, kad tau su psichika kazkas negerai...
Larensas
| 05/04 12:47 Atsakyti
fetelius turi tik ašarų kibirą, o su juo pasidalink tik ašaromis tegali.
UAZ
| 05/04 11:13 Atsakyti
eustachijus Jei Sebui gili depresija tai tau dar gilesnis psichinis sutrikimas.
AdressUnknown
| 05/04 10:42 Atsakyti
deivec>>>Suprasti paprasta. Žmogus nemano kad visas pasaulis turėtų žinoti ką jis valgė pusryčiams ar su kuo miegojo arba tiesiog turi įdomesnių užsiėmimų. Jei kas ten ką nors ir įdeda tai ko gero jo vadybininkai.
eustachijus
| 05/04 08:33 Atsakyti
Viena aišku. Sebastijanas tiki magiškais dalykais. 9 jam pasirodo netinkamas skaičius. Lolašvili jam gal padėtų įveikti Klarką ir susivyniotų sau 5tąjį titulą? Minėjo,kad ieško psichologo,o Lola ir čia pasikausčius gerai ne tik tualetiniu popierium gydo
eustachijus
| 05/04 08:27 Atsakyti
toks vaizdas,kad jam gili depresija,o ir priimt už gryną pinigą jo žodžių visiškai neina,nes uždaras yra ir nesako ką galvoja. Be to tikiuosi kalba apie dabartine savo situaciją,anksčiau jei kas pasimaišydavo iš kart apsiverkdavo ir niekad nesijausdavo kaltas net pats nesąmonių pridaręs.O ir pasakos kaip jam niekas aplink nerūpi juokingos,neabejoju sezono pabaigoj pareikš,kad ir F1 jam daugiau nebeįdomi todėl pasitraukia :D
deivec
| 05/03 19:02 Atsakyti
vaidas0023
05/03 15:33

Visiska Hamiltono priesingybe, pastarasis labai maivosi tarp visokiu zvaigzdziu, visokiom selfem ir tt.. vetka toks seno kirpimo pilotas.. neviesina savo gyvenimo...

anksciau nebuvo apie ka ir per ka viesinti. Dabar gi visi su kamerom begioja. Tai kiek HAM vaidenasi soc tinkluose, tai jauciu minimumu minimumas kokiam vidutiniam feisbukiniam 18 kiniui :D
HAM dar dirbti ir dirbti iki FB zvaigzdziu lygio :D
Kad sugebet islikti tokiu zmogumi kaip VET - retenybe, matyt labai reiskiasi tevu auklejimas (vertybiu diegimas), o galbut kazkiek vokiskas pragmatiskumas
Mums lietuviams sunkoka suprasti...
×

TOP naujienos