„Sauber“ ir „Alfa Romeo“ pasirašė naują sutartį

„Sauber“ ir „Alfa Romeo“ pasirašė naują sutartį
logo 2021 Liepos 14 d. 17:36, Sauber

Šveicarijoje įsikūrusi „Sauber“ ir italų automobilių gamintoja „Alfa Romeo“ pasirašė naują sutartį, tad F-1 čempionate komanda toliau bus žinoma kaip „Alfa Romeo Racing“.

Skelbiama, kad abi pusės pasirašė ilgalaikę sutartį. Pastaroji turėtų galioti iki 2024 m. Bet, kaip spėjama, sutarties sąlygos kasmet bus peržiūrimos.

„Alfa Romeo“ pagrindine „Sauber“ rėmėja tapo dar 2018 metais. O nuo 2019 m., abejoms pusėms pradėjus labiau bendradarbiauti, komanda čempionate varžosi „Alfa Romeo Racing“ vardu.

Derybos dėl naujos sutarties prasidėjo prieš kelis mėnesius, o šiandien buvo oficialiai paskelbta apie tolimesnę „Sauber“ ir „Alfa Romeo“ partnerystę.

Naujai pasirašyta sutartis reiškia, kad komandoje toliau bus bent vienas „Ferrari“ pilotų akademijai priklausantis sportininkas. Šiemet ekipai atstovauja du jos nariai. Antonio Giovinazzi yra vienas iš pagrindinės sudėties pilotų. Tuo tarpu Callumas Ilottas yra ekipos pilotas bandytojas bei atsarginis lenktynininkas.

Su komanda taip pat yra siejami Mickas Schumacheris, šiemet atstovaujantis „Haas“, ir vienas iš F-2 lyderių Robertas Shwartzmanas.

„Alfa Romeo“ priklauso „Stellantis“ automobilių grupei, kurią viso sudaro 14 prekinių ženklų. „Stellantis“ buvo sukurta po „Fiat-Chrysler“ ir „Peugeot“ grupių susijungimo.

Praėjusią savaitę „Stellantis“ paskelbė, kad nuo 2024 m. „Alfa Romeo“ pavadinimas bus pakeistas į „Alfa e-Romeo“.

„Alfa Romeo“ komanda šiemet neblizga F-1 čempionate. Iki šiol ekipa yra iškovojusi vos 2 taškus ir konstruktorių įskaitoje užima aštuntą vietą.

Alfa Romeo F1 Team ORLEN
Komanda: Alfa Romeo F1 Team ORLEN 2024 sezono taškai: 237
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: C42
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821