„Sauber“ komanda artimiausiu metu turėtų pasirašyti sutartį su „Honda“ dėl variklių naudojimo nuo 2018 m.
Šveicarų ekipa nuo 2010 m. į savo bolidus montuoja „Ferrari“ motorus. Šiemet komanda naudoja praėjusių metų specifikacijos italų jėgaines.
Teigiama, kad „Sauber“ jau kurį laiką vedė derybas su „Honda“, o dabar jau yra pasiruošusi pasirašyti ilgalaikę sutartį.
Apie pasirašytą sutartį su jėgainių gamintoja iš Japonijos oficialiai turėtų būti paskelbta artimiausiu metu, nes visi gamintojai iki gegužės 6 dienos turi informuoti Tarptautinę automobilių federaciją apie klientes, kurioms kitais metais tieks savo variklius.