Silverstone'as: charakteristikos

Silverstone'as: charakteristikos
logo 2002 Liepos 02 d. 09:42, .
Viena seniausių pasaulio trasų Silverstone'as yra įdomi, tačiau dėl dažnai čia vykstančių bandymų, labai gerai pažįstama komandoms.
Vienas pagrindinių Silverstone'o bruožų yra mikroklimatas. Jei pavyksta atspėti, kaip pasikeis oro sąlygos dienai bėgant, įgyjamas didelis pranašumas reguliuojant bolidą. Dažni lietūs, ypač laisvų treniruočių ir kvalifikacijos metu, apsunkina tiek mechanikų, tiek pilotų pasiruošimą lenktynėms.
Silverstone'as nėra ta trasa, kuri būtų negailestinga varikliams. Apskaičiuota, jog pilnai iki galo nuspaustu akceleratoriaus pedalu bolidai važiuoja maždaug 55 procentus viso laiko. Variklių gedimų daug nepasitaiko.
Trasa yra gailestinga stabdžiams, kadangi beveik visi Silverstone'o posūkiai yra greiti. Net ir po pačios ilgiausios ir greičiausios Hangar tiesiosios seka Stowe posūkis, kuris dažnai įveikiamas ketvirtąja pavara ir stipraus stabdymo prieš jį nėra.
Tokiuose greituose trasos posūkiuose, kaip Maggots, Becketts bei Bridge labai svarbus yra tikslus aerodinaminių elementų parinkimas, nes greitis ir ideali trajektorija šiose posūkiuose apsprendžia bolido greitį tolimesnėse atkarpose, kuriose lenktynininkai bando atlikti lenkimo manevrus.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794