Silverstoune vykusių lenktynių pabaigoje pergalę išplėšė L. Hamiltonas (196)

Silverstoune vykusių lenktynių pabaigoje pergalę išplėšė L. Hamiltonas
logo Liepos 18 d. 19:01, Daimler AG

Silverstoune vykusių lenktynių pabaigoje pergalę išplėšė „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas, paskutiniuose ratuose aplenkęs „Ferrari“ atstovą Charlesą Leclercą.

Didžiosios Britanijos GP lenktynes geriau pradėjo L. Hamiltonas, iš startinės pozicijos pajudėjęs greičiau už savo pagrindinį varžovą Maxą Verstappeną. Bet pastarasis išsaugojo lyderio poziciją.

Du minėti sportininkai atkakliai kovojo dėl pirmos vietos, bet nepasidalino vieta trasoje „Copse“ posūkyje. Po kontakto M. Verstappenas išlėkė už trasos ribų ir stipriai trenkėsi į apsauginę sieną. Nors olandas ir pats išlipo iš bolido, jis visų pirma buvo nugabentas į trasos medicinos centrą, o po to į artimiausią ligoninę. Dėl šio incidento lenktynės buvo laikinai sustabdytos, tuo tarpu teisėjai už sukeltą avariją L. Hamiltonui skyrė 10 sek. baudą.

Po antrojo starto rikiuotės priekyje atsidūrė „Ferrari“ atstovas C. Leclercas, kuris stengėsi už savęs išlaikyti jį persekiojusį L. Hamiltoną. Pastarasis, vienu metu nuo varžovo atsilikinėjęs 2 sek., pirmasis pasuko į techninio aptarnavimo zoną, kurio metu atliko 10 sek. baudą. Britas tai padarė 27-ame rate. O grįžęs į trasą nuo C. Leclerco atsilikinėjo 14 sek.

Tuo tarpu V. Bottas, pasinaudojęs prastu Lando Norrisu sustojimu, pakilo į antrą vietą.

Minėtąjį L. Norrisą po kurio laiko pavijo ir be didesnio vargo aplenkė L. Hamiltonas. Britas tada ėmė vytis komandos draugą V. Bottą, kuriam komanda radijo ryšiu nurodė į priekį praleisti L. Hamiltoną. Suomis tai ir padarė iki finišo likus 11-ai ratų.

Atsidūręs antroje vietoje, L. Hamiltonas nuo C. Leclerco atsilikinėjo 8,8 sek., bet su kiekvienu ratu mažino atsilikimą. Pavijęs C. Leclercą, „Mercedes“ pilotas jį aplenkė „Copse“ posūkyje. O atsidūręs priekyje ėmė didinti persvarą prieš varžovą.

L. Hamiltonas sėkmingai finišo liniją kirto pirmas ir iškovojęs pergalę atsilikimą lenktynininkų įskaitoje nuo M. Verstappeno sumažino iki 8 taškų.

Didžiąją lenktynių dalį pirmavęs C. Leclercas turėjo pasitenkinti antra vieta, o V. Bottas finišo liniją kirto trečias ir užlipo ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio.

Ketvirtoje ir penktoje vietoje finišavo „McLaren“ pilotai L. Norrisas ir Danielis Ricciardo. Pastarasis sugebėjo už savęs išlaikyti antrąjį „Ferrari“ lenktynininką Carlosą Sainzą, finišavusį šeštoje vietoje.

„Alpine“ pilotas Fernando Alonso finišo liniją kirto septintoje vietoje, už savęs palikęs „Aston Martin“ atstovą Lance‘ą Strollą ir komandos draugą Estebaną Oconą. Tuo tarpu Yuki Tsunoda užbaigė stipriausiųjų dešimtuką.

Vt.

Pilotas

Laikas

Ratai

1.

Lewisas Hamiltonas

1:58:23.284

52

2.

Charlesas Leclercas

+3.871s

52

3.

Valtteri Bottas

+11.125s

52

4.

Lando Norrisas

+28.573s

52

5.

Danielis Ricciardo

+42.624s

52

6.

Carlosas Sainzas

+43.454s

52

7.

Fernando Alonso

+72.093s

52

8.

Lance'as Strollas

+74.289s

52

9.

Estebanas Oconas

+76.162s

52

10.

Yuki Tsunoda

+82.065s

52

11.

Pierre'as Gasly

+85.327s

52

12.

George'as Russellas

+1lap

51

13.

Antonio Giovinazzi

+1lap

51

14.

Nicholas Latifi

+1lap

51

15.

Kimi Raikkonenas

+1lap

51

16.

Sergio Perezas

+1lap

51

17.

Nikita Mazepinas

+1lap

51

18.

Mickas Schumacheris

+1lap

51

19.

Sebastianas Vettelis

DNF

40

20.

Maxas Verstappenas

DNF

0


Komentarai (196)
Paulius3
IP: 6cff72e | 07/19 22:08 Atsakyti
Ką mato didelė dalis čia komentuojančių, tą sako ir LH - ne kartą jis užleido MV tam, kad išvengtų incidento, o šį kartą tai pasibaigė.
https://racingnews365.com/hamilton-hits-back-over-hollow-comments-i-dont-have-anything-to-say-to-horner

Man asmeniškai patinka stebėti kovą neutraliai, bet labiau linkstu į sirgimą už LH vien dėl to, kad RBR turi bolido pranašumą šiais metais.

Beje, labai daug čia esančių LH heiteriu pašaipiai atsiliepia apie jo "verkimą", tai įdomu stebėti, kaip patys ateina paverkti čia dabar :)
Koby
IP: c349dc9 | 07/19 20:39 Atsakyti
Boooooo
Kitas vardas
IP: 1df6e02 | 07/19 19:19 Atsakyti
kart
07/19 18:17

Seniai pastebėjau, kad su kai kuriais sunku eiti į gilesnes diskusijas, nes kai reikia demonstruoti ne tik lojimą bet ir žinias, daugelis nepatraukia. Kai žinių apie sportą nei bum bum, o tik lojimui ant visų iš eilės pirmose eilėse susėdę, tai tikiu, kad užp..sa, kai sunku atremti argumentus. Bet ačiū už įvertinimą, nežadu susustot 😇

Čia iš tų variantų, kur pats sau gražus ir protingas.
kart
IP: ff4c1cb | 07/19 18:17 Atsakyti
SatanKlaus
07/19 15:12

Kaip tu užp.isi su savo visažiniškais postais čia visus tai net neįsivaizduoji...

Seniai pastebėjau, kad su kai kuriais sunku eiti į gilesnes diskusijas, nes kai reikia demonstruoti ne tik lojimą bet ir žinias, daugelis nepatraukia. Kai žinių apie sportą nei bum bum, o tik lojimui ant visų iš eilės pirmose eilėse susėdę, tai tikiu, kad užp..sa, kai sunku atremti argumentus. Bet ačiū už įvertinimą, nežadu susustot 😇
SatanKlaus
IP: efe1d42 | 07/19 15:12 Atsakyti
kart
07/19 11:45

Dar vienas "pusę korpuso". Pusės korpuso taisyklė galioja tik tada, kai esi stumiamas iš trasos. Iš nuogirdų taisykles žinot ir bandot taikyt.

Kaip tu užp.isi su savo visažiniškais postais čia visus tai net neįsivaizduoji...
eustachijus
IP: 709e0f1 | 07/19 14:23 Atsakyti
Tie visi traktaktai-fanų, f1 teisėjų, bbc "ekspertų" yra totali šizofrenija :) nes visi tempia paklodę į savo pusę. Net dabar, kai viskas aišku, kad Gam sugrybavo bbc jį teisina, nes tendencingi. F1 teisėjai irgi, nes taip sugrįžta šou ir ale intriga uz tai juos akcininkao laikys ir glostys it bottą. Apie šizofrenikus fanus jau nekalbu anot jų gerai, kad iškirto, ***, kad pats vos neužsimušė lol
SliMMaz logo rėmėjas
IP: 5202f81 | 07/19 12:50 Atsakyti
Rokas1 logo rėmėjas
07/19 11:47

Na taip, sutinku su tuo. Apskritai toks vaizdas, kad rbr stovyklok visi Helmuto *** mokyklą turi praeit ir išlaikyt nusišnekėjimo egzaminą. Tiek Horneris, tiek Maxas perdėtai reaguoja į įprastą lenktynėse avariją

Maxas prarado 25pts persvaros tai ji galima suprast :) Na o Horneris su Marko nieko naujo, jie buvo gatavi Webberi po turkijos pakart ivertinus, kad tai tavo komandos narys. Ir tave stebina ju pezejimai? :)
SliMMaz logo rėmėjas
IP: 5202f81 | 07/19 12:39 Atsakyti
tech
07/19 11:06

100% Ver ten taip pat butu kises nosi. kises jis panasiose situacijose N kartu. pamenu kaip Kimi ismuse SPA berods 2019, kazkada Feteli buvo panasiai nusineses lysdamas i vidu. zodziu, cia tik reiktu gerai prisimint kiek tu epizodu buve.
kas del sio atvejo, tai kadangi Ham jau bet kuriuo atveju ten ikiso bolida, Ver noredamas isvengti kontakto, turejo pasukt giliau isoren, kad ir kazkiek uz trasos, zvyro gi nera ten, bet pasirinko laukti turbut tikedamasis abieju DNF

Tai va, man nepatinka, pati mada ikist nosi ir stumt varzova is trasos pasiteisinant "lenktynine trajektorija". Maxas pries Leclerca berods tam paciam silverstone 2019 kai Maxas istume LC i zvyra ir nuvaziavo, Hamiltonas pries Albona austrijoj.. Mano galva atakuojantis neturi pirmumo ir turi pasirupint, kad lenkiantysis turetu vietos bet kokiu atveju, jei ne, nelisk, o jei isstumei grazink pozicija, o dabar tapo norma isstumt is trasos ir nuvaziuot...
Kalbant apie pasakyma, kad jei Maxas butu isvaziaves placiau, butu gal islekes is trasos, bet pakovojes del pozicijos tai esme, kad ten kerbas labai agresyvus ir jei jau isvarei, skaityk praradai pozicija o risant su tuo kad M&B posukiuose turi atleist varzova del downforce tai kaip ir galutinai pra*st pozicija nes DRS tiesiojoj dar neturesi. Viskas butu ok velgi su oldschool taisyklem, bet siuo atveju Hamiltonas nebutu privalejes grazint pozicijos.
eustachijus
IP: 709e0f1 | 07/19 12:17 Atsakyti
Visi kažkodėl užmiršta, kad ham turėjo belekokia greičio persvarą ir jam visai nebūtina buvo taranuoti posūkyje, kai galėjo it vaiką aplenkti artėjančioje tiesiojoje. Absoliučiai nepamatuota rizika. Pats irgi gi galėjo laisvai išsikirsti. Nebent buvo išskaičiuota, kad paprastai, kai kažkam kliudai galinę padangą jis automatiškai visada skrenda, o važiuojanciam iš paskos jau kaip pasiseks, bet jis ne ant tiek gudras dar turint omeny ka anksčiau rašiau :D
tech
IP: bfb2e24 | 07/19 11:51 Atsakyti
Rokas1 logo rėmėjas
07/19 11:47

Na taip, sutinku su tuo. Apskritai toks vaizdas, kad rbr stovyklok visi Helmuto *** mokyklą turi praeit ir išlaikyt nusišnekėjimo egzaminą. Tiek Horneris, tiek Maxas perdėtai reaguoja į įprastą lenktynėse avariją

nepamirsiu, kai Ver isprovokavo avarja baku su Ricc. ir Helmutas su Horneriu ziurejo i Ricc kaip i terorista . manau ten buvo galutinai nubrezta linija. idomiau bus ziuret sekancius etapus, ar DNF bus daugiau ar visgi Ver prades palikinet vietos Hamiltonui :) kazkaip manau, fejerverku dar bus :)
×

TOP naujienos