Singapūre - „Formulės-1“ lenktynės naktį? (66)

Singapūre - „Formulės-1“ lenktynės naktį?
logo Ką tik., McLaren
„Formulės-1“ komercijos teisių valdytojas Bernie Ecclestone'as derasi su Singapūro verslinininkais dėl galimybių šiame mieste-valstybėje surengti lenktynes. Kalbama, kad jos gali vykti tamsiu paros metu.
„Taip, kalbamės su įvairiomis šalimis dėl galimybių Singapūre rengti lenktynes, tačiau kol kas dėl nieko iki galo sutarta nėra. Kai tik galėsime ką nors paskelbti, iškart apie tai pranešime“, - taip žurnalistams kalbas dėl lenktynių rengimo patvirtino vietos valdžia.
Teigiama, kad „Formulės-1“ lenktynes Singapūre rengti nori ir su B.Ecclestone'u derasi net dvi skirtingos stovyklos. Viena jų siūlo įprastoje trasoje, kita – miesto gatvėmis. Tvirtinama, kad pastaroji trasai suformuoti jau pasamdė gerai žinomą „Formulės-1“ žiedų architektą Hermanną Tilke.
Norint žiūrovus sudominti lenktynėmis ir sukelti dar didesnį ažiotažą, svarstoma galimybė „Formulės-1“ lenktynes Singapūre rengti tamsiu paros metu. Tokiu būdu etapas būtų parankiu metu transliuojamas televizijos žiūrovams Europoje. Įgyvendinus šią idėją, etapas Singapūre greičiausiai taptų pirmosiomis lenktynėmis miesto gatvėmis, vykstančiomis tamsiu paros metu.

Komentarai (66)


Ice man
| 2007 Sausio 19 d. 11:05
Svaigstat apie tuos zibintus... Nakti miesto gatves apsviestos, o jei faras ant formules itaisytu tai kazin ar kas pasiektu finisa...
svayux
| 2007 Sausio 18 d. 23:17
xherezor> tik matau tau, nusipelnes chrysleriu fanatike, kazko istrigo shita mano nuomone :)) Anyway, tik patarimas butu toks, perskaityk ta mano vargse nuomone dar karta, nes paskutine tavo sakinio dalis, vercia manyt, kad skaitai tarp eiluciu..
xherezor
| 2007 Sausio 18 d. 22:03
apie lenktynes nakti jau kalba ne pirma karta. pasnekes ir praeis - kaip visada. vejai.. svayux > be abejo, visiems idomi tokio nusipelniusio fiatu fanatiko nuomone. greiciausiai bus i ja atsizvelgta, ir F-1 lenktynes Azijoje daugiau nebus rengiamos.
Simse
| 2007 Sausio 18 d. 20:59
dr.Lauda> nu sutinku,bet juk pati idėja vis tiek iš NASCAR ar IRL atėjo.
_eXpert
| 2007 Sausio 18 d. 20:05
Na jo, efektai tai butu geri, bet trasa turetu apsviesti tai gerai, pvz kaip futbolo eikstele...
dr._Lauda
| 2007 Sausio 18 d. 19:06
Šimšė> o tai reikia but branduolines fizikos profesorium, kad sugalvotum pastatyt prozektorius? :)
svayux
| 2007 Sausio 18 d. 19:00
dar vienas pikantiskas etapas nepamaisytu f-1 populiarumui. Bet as pries f-1'o skverbimasi i Azija.. :(
kenny_
| 2007 Sausio 18 d. 18:21
"tamsios paros metu" reiks tik salyginai. manau gatves bus gerai apsviestos ir tiek...
brasto
| 2007 Sausio 18 d. 18:14
Miesto gatvių lenktynes paliekam Monakui o naktiniai važevimai tegu lieka trasoi.
Simse
| 2007 Sausio 18 d. 17:55
Tai ką vienam straipsny amerikonai dundukai,kitam jau protingi žmonės juk naktį lenktynes rengia, apsispręskit pagaliau.