Singapūre „pole“ iškovojo C. Leclercas, M. Verstappenas liko aštuntas

logo 2022 Spalio 01 d. 17:02, Ferrari

Singapūre surengtoje F-1 kvalifikacijoje „pole“ poziciją iškovojo „Ferrari“ lenktynininkas Charlesas Leclercas. Tuo tarpu čempionato lyderis Maxas Verstappenas liko aštuntas.

Važiavimai prasidėjo šlapioje trasoje. Tik paskutinėje jos dalyje visi jo dalyviai naudojo „slick“ tipo padangas.

Sportininkams įveikus pirmuosius greitus ratus, į pirmąją vietą pakilo „Mercedes“ atstovas Lewisas Hamiltonas. Bet po kurio laiko jo rezultatą pagerino Fernando Alonso ir minėtasis C. Leclercas.

Važiavimams artėjant prie pabaigos, savo geriausią rezultatą užfiksavo „Red Bull“ sportininkas Sergio Perezas. Bet meksikiečiui pritrūko vos 0,024 sek., kad iškovotų „pole“ poziciją.

Nedaug iki pirmos „pole“ pozicijos šiemet trūko ir L. Hamiltonui. Britas liko trečias, nuo C. Leclerco atsilikęs vos 0,05 sek.

Kvalifikacijos pabaigoje „pole“ galėjo iškovoti čempionato lyderis M. Verstappenas. Bet rato pabaigoje komanda liepė olandui pasukti į techninio aptarnavimo zoną. Taip sportininkas prarado galimybę pagerinti savo rezultatą, tad liko tik aštuntas.

Ketvirtą rezultatą kvalifikacijoje užfiksavo antrasis „Ferrari“ lenktynininkas Carlosas Sainzas. O F. Alonso užbaigė greičiausiųjų penketuką.

Į paskutinę kvalifikacijos dalį pateko abu „AlphaTauri“ komandos sportininkai. Pierre‘as Gasly iškovojo septintą startinę poziciją, o Yuki Tsunoda liko dešimtas.

Į greičiausiųjų dešimtuką patekęs „Haas“ atstovas Kevinas Magnussenas užfiksavo devintą rezultatą.

Kvalifikacija nesėkmingai susiklostė „Mercedes“ lenktynininkui George‘ui Russellui. Britui vos 0,006 sek. pritrūko iki patekimo į paskutinę kvalifikacijos dalį. Sportininkas rytoj vyksiančias lenktynes pradės iš vienuoliktos pozicijos.