Singapūro GP: penktadienio treniruotė Nr.2

Singapūro GP: penktadienio treniruotė Nr.2
logo 2023 Rugsėjo 15 d. 17:00, Ferrari

Greičiausias antroje penktadienio treniruotėje Singapūre buvo „Ferrari“ lenktynininkas Carlosas Sainzas, aplenkęs komandos draugą Charlesą Leclercą ir trečioje vietoje likusį „Mercedes“ sportininką George'ą Russellą. Užfiksuoto laiko skirtumai buvo minimalūs – Leclercas nuo Sainzo atsiliko vos 0,018 sek., Russellas - 0,235 sek.

Antroji treniruotė Singapūre yra pati naudingiausia, nes vyksta tuo pačiu laiku kaip ir lenktynės. Komandos galėjo įvertinti bolidų elgesį vėstančioje trasoje, sąlygos buvo panašios kaip ir kvalifikacijoje bei lenktynėse.

Trasos būklė gerėjo, stabdymo zonose asfaltas pasidengė atidirbta guma, o tai atsiliepė greičiams. „Red Bull“ sumontavo naują dugną Sergio Perezo automobilyje – per pirmą treniruotę naują dugną išbandė Maxas Verstappenas – inžinieriams buvo svarbu sužinoti pilotų pojūčius, ar keičiasi mašinos efektyvumas. „Alpine“ komanda irgi išbandė visą atnaujinimų paketą.

Albonas pasiskundė, kad jėgos agregatas praranda galią, sugrįžo į boksus, atidavė bolidą mechanikams ir daugiau neišvažiavo.

Verstappenui trūko sukibimo su danga, Perezas sakė inžinieriui, kad tuoj tuoj sudaužys mašiną, kadangi ji yra labai nestabili. Apskritai, Singapūro trasa yra labai specifiška. Magnussenas ir Strollas galiniais ratais užkabino apsauginius barjerus, bet bolidai nenukentėjo.

Vt.

Pilotas

Laikas

Skirtumas

RataiPrimename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821