Spalį Europoje įvyks dar trys etapai? (2)

Spalį Europoje įvyks dar trys etapai?
logo Liepos 11 d. 09:23, Honda F1 Press Office

Po Rusijos GP etapo Sočyje, suplanuotam paskutinį rugsėjo savaitgalį, „Formulė-1“ vėl žada sugrįžti į autodromus Europoje: Vokietijos „Auto Motor und Sport“ leidinys praneša, kad spalį įvyks net trejos lenktynės – Hockenheime, Imoloje ir Algarvėje. Tačiau kol kas nepatvirtintos nei šių lenktynių datos, nei jų eiliškumas. Žinoma tik, kad jos įvyks paeiliui – skirtumas tarp jų bus tik viena savaitė.

Vokiečių leidinys taip pat rašo, kad Kinijos GP etapas yra galutinai atšauktas, o etapo Kanadoje tikimybė yra labai menka. Esmė ne vien tame, kad Monrealio oras vėlų rudenį to neleistų: epidemiologinė situacija JAV, Meksikoje bei Brazilijoje yra pavojinga, todėl šių šalių šansai priimti „Formulės-1“ lenktynes rudenį yra smarkiai sumažėję. Ir net jei Kanadoje situacija yra kiek ramesnė, važiuoti F-1 peletonui į Ameriką dėl vienerių lenktynių ekonomiškai neapsimoka.

Planų surengti Vietnamo GP kol kas neatsisakyta ir derybos su šia šalimi yra tęsiamos. Tačiau labai realu, kad pirmosios lenktynės Vietname šiemet neįvyks ir tuomet visos komandos iš Europos kraustysis į Artimuosius Rytus. Bahreine gali įvykti du etapai, o Abu Dabyje – mažiausiai vienas. Tačiau ir čia yra problemų, nes paskutinėmis savaitėmis Bahreine žiauriai blogėja susirgimų COVID-19 statistika.

Formaliai F-1 Sportinis reglamentas reikalauja, kad varžybos turi įvykti bent trijuose kontinentuose, tačiau įgyvendinti to kol kas nepavyksta. Beje, kraštutiniu atveju FIA vadovybė gali pakoreguoti šią taisyklę, remdamasi ypatingomis šių metų sąlygomis.


Komentarai (2)
Bernie Ecclestone
IP: 3d73cd6 | 07/11 11:00 Atsakyti
"žiauriai blogėja" ... jooooooooooooo, gerai cia jus žurnalistinat : ))))))
deivec
IP: 1353dd0 | 07/11 17:13 Atsakyti
tai jeigu DABAR blogeja Bahreine, tai jau tragedija, jei vaziuoti spali ? :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas