Spėjimas: „Mercedes“ ir „Alpine“ susitars dėl M. Schumacherio (1)

Spėjimas: „Mercedes“ ir „Alpine“ susitars dėl M. Schumacherio
logo 2023 Lapkričio 12 d. 18:00, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Mickas Schumacheris šiame sezone užima atsarginio „Mercedes“ lenktynininko rolę. Tačiau panašu, jog vokietis negaus pasiūlymo tapti jokios komandos pagrindiniu vairuotoju ir greičiausiai patrauks į ištvermės lenktynes, kur turėtų atstovauti „Alpine“ WEC pirmenybėse.

Šia tema pasisakė buvęs lenktynininkas Franckas Montagny. Pastarojo teigimu, „Alpine“ pasieks susitarimą su „Mercedes“, kadangi to nori Toto Wolffas.

„Visi žinome, kad Toto labai nori pasodinti Micką už vairo. Taip pat žinome, kad Mickas kalbasi su „Alpine“, o kad tarp jų vyksta derybos niekam nėra paslaptis.

Mano nuojauta man sako, jog „Alpine“ ir „Mercedes“ sudarys tam tikrą susitarimą, kurio esmė bus Mickas. Taip pat manau, kad „Alpine“ gretose gali atsidurti ir „Mercedes“ palikęs Mike‘as Elliotas“, - sakė F. Montagny. 

Primename, jog anksčiau T. Wolffas yra sakęs, jog nematytų jokių problemų M. Schumacheriui ir toliau likti atsarginiu vairuotoju, jei jis sėstų už „Alpine“ vairo kitoje automobilių sporto kategorijoje.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
F-FANAS-1
IP: d3843b0 | 11/13 13:04 Atsakyti
čia kaip Lietuvoje, kad tik prastumti savo giminaiti
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0