Sprendimas dėl Austrijos GP bus priimtas iki gegužės pabaigos (2)

Sprendimas dėl Austrijos GP bus priimtas iki gegužės pabaigos
logo 2020 Gegužės 07 d. 09:31, Red Bull

Oficialūs „Formulės-1“ asmenys ne kartą yra kalbėję, kad sezonas startuos lenktynėmis Austrijoje, tačiau oficialiai tai dar nėra patvirtinta. Galutinis sprendimas bus priimtas iki gegužės pabaigos.

Red Bull“ konsultantas Helmutas Marko tikino, jog jiems pasiruošti lenktynėms užtektų trijų savaičių, tačiau faktiškai reikia dviejų mėnesių, todėl galutinis pasiruošimo varžyboms pradžios terminas yra gegužės pabaiga. Šiems terminams įtakos turės ir tas faktas, ar bus į lenktynes įleidžiami žurnalistai, ar bus apsiribota tik oficialaus televizijos transliuotojo brigada.

Iš pradžių buvo manoma, kad į Spielbergo autodromą nebus įleisti spausdintinės ir interneto žiniasklaidos atstovai, tačiau dabar FIA ir „Formulė-1“ svarsto galimybę įsileisti rašančius žurnalistus, o tai pareikalautų papildomų saugumo priemonių.

Galutinis sprendimas dėl etapo surengimo Spielberge priklauso Austrijos vyriausybei. Šioje šalyje palaipsniui naikinamos karantino priemonės ir jei epidemiologinė situacija iki šio mėnesio pabaigos nepablogės, tai valdžia lenktynėms tikrai uždegs žalią šviesą.


Komentarai (2)
Telemetrijus
| 05/07 22:39 Atsakyti
Neįsivaizduoju aš tu lenktynių.
Koks turėtų būti komandų nusiteikimas, kai kaikurios balansuoja ant iškilimo ribos. Kai klausimas, kada kitas GP ir išvis bus. Bolidai nejudinti ir netobulinti nuo bandymų dienos ir t.t. ir pan...
ddt
| 05/07 21:24 Atsakyti
Kaip aš ir sakiau. Kažkas kabina makaronus net ne liežuviu, o ekskavatorium (https://www.f-1.lt/h-marko-paskelbe-pirmuju-lenktyniu-datas-n41981). Tikimybė kad pavyks yra, nepaneigsi. Bet tik jei makaronų bus daugiau nei paranojos pas COVID paranojikus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas