Sprendimo dėl variklių „Red Bull“ turės palaukti dar dvi savaites

Sprendimo dėl variklių „Red Bull“ turės palaukti dar dvi savaites
logo Sausio 26 d. 21:08, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ turės palaukti dar bent dvi savaites kol paaiškės ar bus vis dėlto nuo 2022 m. uždraustas variklių tobulinimo procesas.

Būtent „Red Bull“ siekia, kad būtų priimtas jai palankus sprendimas. Tokiu atveju „Red Bull“ ir „AlphaTauri“ perimtų „Honda“ variklių projektą į savo rankas ir toliau naudotų japonų sukurtus variklius.

„Red Bull“ siūlymą užšaldyti variklių tobulinimo procesą varžovai vertina skirtingai. Elektroninis balsavimas dėl pateikto pasiūlymo turėjo įvykti vakar, bet balsavimas taip ir neįvyko.

F-1 sporto skyriaus vadovas Rossas Brawnas patvirtino, kad „Red Bull“ siūlymas nebuvo nustumtas į šalį, tad apie tai toliau bus diskutuojama. Manoma, kad balsavimas dėl „Red Bull“ pasiūlymo įvyks vasario 11 dieną, F-1 Komisijos posėdžio metu.

Baimindamasis, jog „Honda“ gali pasitraukti iš čempionato, užšaldyti variklių tobulinimo procesą dar praėjusių metų gegužę siūlė FIA prezidentas Jeanas Todtas. Tuo metu federacijos prezidento siūlymui nepritarė kelios komandos, tame tarpe ir „Red Bull“. Apie tai, kad „Honda“ pasitrauks iš čempionato pasibaigus 2021 m. sezonui, japonai paskelbė praėjusių metų spalį.

Dabar daugelis komandų neskuba pritarti „Red Bull“ siūlymui. Viena iš priežasčių yra nežinia dėl naujo reglamento. Kol kas nėra tiksliai žinoma nei kokia bus naudojama motorų formulė, nei kuriais metais įsigalios naujas reglamentas.

Posėdis, kuriame dalyvaus komandų vadovai, vyks kitą savaitę. Tiesa, posėdžio metu naujas variklių reglamentas tikrai nebus pagrindinė diskusijų tema.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos