„Spyker“ neapsisprendžia dėl variklių tiekėjo (12)

„Spyker“ neapsisprendžia dėl variklių tiekėjo
logo 2006 Rugsėjo 28 d. 14:20, Midland F1
„Spyker“ ekipa, kol kas dar žinoma ir „Midland“ pavadinimu, vis dar neišsirinko variklių tiekėjo 2007 metų sezonui. Komanda derasi su „Cosworth“ ir „Ferrari“ atstovais.
Savininkus prieš porą savaičių pakeitusi ekipa neslepia, kad norėtų užsitikrinti itališkų agregatų tiekimą, o derybos su šių atstovais jau yra pažengusios į priekį. Nepaisant to, „Spyker“ dar nėra iki galo apsisprendusi, ar „Ferrari“ varikliai būtų geriausias pasirinkimas.
„Cosworth“ agregatai komandai yra parankūs, nes ekipos techninis personalas turi nemažai patirties su šio gamintojo technika. 2003 ir 2004 metais ši komanda, tuomet žinoma „Jordan“ vardu, naudojo „Ford“ variklius, kuriuos ruošė ne kas kita, o būtent „Cosworth“ kompanija.
Jei „Spyker“ variklių tiekėju pasirinktų „Ferrari“, neaišku, ar italai ir toliau reikalautų „Red Bull“ laikytis prieš metus sudarytos sutarties dėl agregatų teikimo. Tokiu atveju pagrindinė gėrimų gamintojo komanda galėtų naudoti „Renault“ variklius, o antrinė „Toro Rosso“ ekipa - „Cosworth“.

Komentarai (12)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
SenisBS
| 09/29 00:48 Atsakyti
Nu va pakeite savininkus, spalvinima ir daugiau geros karmos gauna.
krc...
| 09/28 21:59 Atsakyti
grazios spalwos :) kad bolidas butu geras ir greitas...butu idomu paziuret tada :)
Jonass
| 09/28 21:01 Atsakyti
Gražus aparatas
menesis
| 09/28 17:50 Atsakyti
Ferrari lyg ir duoda konkurentam senesnius variklius, ir kas juos naudojo vargiai žibėdavo taip smarkiai, kaip Ferrari - ilgą laiką tai buvo Sauber, paskutinius porą metų Red Bull. Tačiau Red Bull lyg ir neturėjo patikimumo problemų su varikliais, tik gal jie ne tokie galingi kaip pagrindinės komandos... Renault varikliai gi taip pat labai patikimi - Monzoj sugedo berods pirmą kartą per du metus. Tik dėl to ir laimėjo čempionatą pernai. Taigi abu geri, bet Ferrariai kažkodėl užsispyrę, koks jiem skirtumas kam tiekt?
fanatai
| 09/28 17:11 Atsakyti
man atrodo kad ferrari yra geresnis varikliai vien del patikimumo jie jei sugesta tai labai retaai o vat cosworth bet zinant kad paskui reikes ferariams padlaiziauti ir blokuoti prieininkus ;(
Andrejus
| 09/28 16:51 Atsakyti
Kol kas manau,kad Ferrari zengia priekyje, tad Renault duociau tik antra vieta, tokiu atveju Toro Roso butu ne i nauda.
xherezor
| 09/28 16:37 Atsakyti
KRITIKUNAS > gaila, kad FIA neleidzia naudoti kitu komandu bolidu. o tai Spyker galetu pirkti "zieminius" McLaren - ir bolidas neblogas, ir dazyti daug nereiketu. :)
KRITIKUNAS
| 09/28 16:01 Atsakyti
xherezor>> Man panasu i
McLaren (ziemini) + McLaren (vasarini) :))
http://www.f-1.lt/naujiena.php?id=7403

xherezor
| 09/28 15:21 Atsakyti
is spalvu tai Arrows + McLaren. o varikli geriau imtu Cosworth. tada nereiketu kazkieno isakymu ka nors specialiai blokuoti trasoje.
KRITIKUNAS
| 09/28 15:15 Atsakyti
Butu kur kas graziau, kad pavadinima kiek pakoreguotumet :)) "n" raidele praleidot :)))
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas