Suzukoje komandos išbandys naujo mišinio padangas

Suzukoje komandos išbandys naujo mišinio padangas
logo Rugsėjo 19 d. 19:31, Pirelli

Japonijos GP etape labai didelės apkrovos padangoms, todėl „Pirelli“ čia atveža pačius kiečiausius mišinius – C1, C2 ir C3.

„Pirelli“ sporto padalinio vadovas Mario Isola: „Japonijos Suzukos trasa yra viena iš įdomiausių ir sudėtingiausių trasų visoje „Formulės-1“ istorijoje – čia unikali konfigūracija aštuoniukės formos. Lenktynininkams patinka ši istorinė trasa, kuri gerai tinka šios dienos greitoms mašinoms.

Turint galvoje dideles šonines ir vertikalias apkrovas, padangoms Suzuka yra gana reikli. Čia apkrovos pasiskirsto visoms keturioms padangoms tolygiai, kadangi šešių kilometrų trasoje yra dešimt dešiniųjų ir aštuoni kairieji posūkiai.

Dėl to į Japoniją mes atvežame pačią kiečiausią padangų sudėtį – C1, C2 ir C3. Jos tik nominaliai sutampa su pernykšte sudėtimi dėl naujo C1 mišinio, kuris buvo įvestas tik šiame sezone, užimdamas vietą tarp C2 ir pernai metų C1, kuris dabar yra vadinamas C0.

Penktadienį komandos gaus šansą išbandyti visiškai naują C2 padangų versiją, kad ji galėtų būti homologuota kitam sezonui. Šios naujos padangos turėtų garantuoti geresni sukibimą su danga nei šiandieninės C2 ir kur kas harmoniškiau įsipiešti tarp C1 ir C3 mišinių.

Per pirmųjų dviejų treniruočių sesijas kiekvienas lenktynininkas gaus po du papildomus komplektus prie tradicinių 13 komplektų. Šie bandymai bus tolesnė vystymo programa, kuri vėliau bus pratęsta naujo C4 mišinio bandymais, kurie įvyks per Meksikos GP etapo treniruotes.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778