Suzukos dangai – G. Russello kritika

Suzukos dangai – G. Russello kritika
logo Rugsėjo 22 d. 18:30, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Po pirmųjų treniruočių Suzukos trasoje „Mercedes“ lenktynininkas George‘as Russellas negailėjo kritikos trasos dangai. Pasak jo, šios trasos paviršius gerokai gadina automobilių padangas.

„Atrodo, kad labai suprastėjo mÅ«sų padangos. Tai yra viena geriausių trasų pasaulyje, tačiau šiemet atrodo, jog asfaltas yra suskilinėjęs, o automobiliams tenka slysti paviršiumi. Vairuotojai dėl šios priežasties jaučiasi gana keistai, o visa tai prisideda prie prastėjančios padangų bÅ«klės“, - sakė G, Russellas.

Pasak brito, esant tokiai situacijai, visos komandos sekmadienį turės planuotis bent du sustojimus: „Čia realiau yra ne vienas, o trys sustojimai. Tačiau mano prognozė, kad visoms komandoms reikės stoti po du kartus, o kaip nutiks, pažiÅ«rėsime“.

Tuo pačiu G. Russellas nebuvo per daug nusiminęs dėl asmeninio rezultatų ir pastebėjo, jog sėkmingas „Red Bull“ pasirodymas nieko nenustebino.

„Išties diena buvo pusiau sėkminga. „Red Bull“ tiesiog grįžo į savo įprastą kelią ir nemanau, kad ką nors tai labai nustebino. Mes esame netoli antros vietos, taip pat laukia rimta kova tarp „Ferrari“ ir Lando Norriso. Laukia įdomi kvalifikacija“, -kalbėjo „Mercedes“ pilotas.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749