T. Glockas: Hamiltonas norėjo pasidžiaugti kartu su sirgaliais (8)

T. Glockas: Hamiltonas norėjo pasidžiaugti kartu su sirgaliais
logo 2021 Liepos 21 d. 10:19, Daimler AG

Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas Timo Glockas pakomentavo Lewiso Hamiltono ir Maxo Verstappeno susidūrimą Silverstoune...

Timo Glockas: Pagindine kalbų šią savaitę tema buvo L. Hamiltono ir M. Verstappeno avarija per Didžiosios Britanijos GP lenktynes. Man įdomu, kaip šių komandų lenktynininkai susitiks kitose varžybose Budapešte.

Sunku spręsti apie Lewiso elgesį per apdovanojimus Silverstoune. Gali būti, jog jam nepasakė, kad Maxas yra ligoninėje. Jei jis tai žinotų, elgtųsi visai kitaip. Iš kitos pusės, jis buvo ką tik laimėjęs namų etapą ir norėjo savo džiaugsmu pasidalinti su sirgaliais.

Kai du lenktynininkai kovoja dėl čempiono titulo, niekas nenori pripažinti klaidos – tai gali būti sulyginta su silpnumo parodymu, todėl kiekvienas iš jų laikysis savo tiesos. „Mercedes“ palaikys Hamiltoną, o „Red Bull“ - Verstappeną. Mes dar galime sukaukti karštų ginčų ir įdomių dvikovų tarp jų.

Lenktynininkai ir jų komandos dar labiau sustiprins psichologinė spaudimą vienas kitam. Kiekvienas įdėmiai stebės varžovą ir jo klaidas, kad tai galėtų panaudoti kritikai. Mūsų šiame sezone laukia labai įdomi kova dėl pasaulio čempiono titulo, kur kiekvienas pretendentas elgsis vis labiau agresyviai. Be to, įdomu, kiek jiems padės jų komandų partneriai – Bottas ir Perezas – kaip komandos juos panaudos konstruojant strategijas.

Naujasis lenktynių formatas gerokai pagyvino penktadienį. Bet aš kol kas nematau didelių pliusų su šeštadienio pakeitimais. Silverstounas nelabai tinka sprinto lenktynėms – ten nėra tiek daug galimybių lenkti varžovą. Nesvarbu, ar tai būna sprintas, ar lenktynės, po trijų ar keturių ratų peletonas išsitęsia, visi stengiasi laikytis saugios distancijos iki mašinos priekyje, kad per daug nesidėvėtų padangos.

Sutinku su Toto Wolffu, kuris pasakė, kad galima organizuoti lenktynes iš 4,5 ar 8 ratų, kadangi po antrojo rato įprastai niekas nevyksta. Galima taip pat sugalvoti karštas dvikovas tarp 4 ar 5 pačių greičiausių pilotų. Apskritai, naujas formatas pakeitė savaitgalio akcentus. Penktadienis išėjo labiau įtemptas ir komandos neturėjo laiko iki kvalifikacijos bolidų paruošti tobulai.

Mano nuomone, pagrindinis Silverstouno momentas buvo sirgaliai. Sportas egzistuoja dėl emocijų ir puikios atmosferos, o tai pajunta kiekvienas, kuris ten būna. Po kvalifikacijos sirgaliai plojo George'ui Russellui – tokiais momentais sportininkas jaučia skruzdėlytes nugaroje.

Russellas buvo vienas iš geriausių šio savaitgalio lenktynininkų. Jis vėl parodė savo talentą. Fernando Alonso parodė, kad neprarado savo meistriškumo: jis nuvažiavo puikų pirmąjį ratą. Iš po jo bolido lakstė žiežirbos ir buvo labai malonu matyti jo važiavimą.

Savaitgalis buvo gana nesėkmingas vokiečių sportininkams. Buvo matyti, kad ši trasa visiškai netinka Micko Schumacherio bolidui. Be to, jam nepasisekė ir todėl, kad komanda suklydo su jo strategija. Sebastianas Vettelis pasiekė sėkmės šeštadienį, bet sekmadienį nesugebėjo pasinaudoti tais vaisiais ir apskritai, etapas jam buvo nesėkmingas. Ji gerai pradėjo, bet taškų neuždirbo“.

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2022 sezono taškai: 304
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau
Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2022 sezono taškai: 146
Komanda: Mercedes Amžius: 37 m.
Plačiau


Komentarai (8)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Realybe
IP: a7b4977 | 08/01 14:11 Atsakyti
Jus nebejuokinkite su ta verst situacija ligonine:)) eiline avarija. Bet kaip akivaizdziai nemegsta visi Hamilton, net teisejai ji labiau megsta. Ir nieko jisai dalkntis nenorejo, jis tik kovoja del titulo. Matom kaip glicjas varo DTM, noru niekas nruztenka, o ta verst avarija, tai visiskas menkniekus. Tik Va F1 saugo savo ale busims cempiona, tai saugo Jo sveikatele:)) jus gi video paziurekit - Baku atsitrenke kaip ir kaip Silverstone:) nebejuokinkite su savo ta ligonine:))))
IŠVADA
IP: 8c6f269 | 07/21 17:14 Atsakyti
ar VER dar "uždarinės taip duris"???
Zeto
IP: 7405d49 | 07/21 16:14 Atsakyti
SethFin
07/21 14:14

Šitas išverstakuris aferiūgos korišas išviso vemti verčia dar juokingesnis nei Bottas. Išviso, net uždirbo jam titula tiesiogiai Brazilijoje ir turbūt norėtu tarnu isidarbinti pas aferiūga, juk jam taip patinka jam pataikaut.

Zmogau, tu nebesidaryk sau gedos siame portale, nes jame lankosi ir brandesniu, kulturingu zmoniu, kuriems tokie komentarai, kaip tavo iskart signalizuoja psichologines problemas ir adekvatumo trukuma. Vieniems sukelsi juoka, kitiems gailesti. Nors gal tavo sutrikimas yra del demesio stokos, todel bandai ji gauti net tokiais budais
SethFin
IP: 16a6914 | 07/21 14:14 Atsakyti
Šitas išverstakuris aferiūgos korišas išviso vemti verčia dar juokingesnis nei Bottas. Išviso, net uždirbo jam titula tiesiogiai Brazilijoje ir turbūt norėtu tarnu isidarbinti pas aferiūga, juk jam taip patinka jam pataikaut.
HOX
IP: 4131aab | 07/21 12:36 Atsakyti
ddt
07/21 11:47

Didžioji Brinatija čia kažkur netoli nuo Pranūcijos?

Taip tai paryziuje kitoje puseje Neries ar Nemuno
ddt
IP: 21ec4ad | 07/21 11:47 Atsakyti
Didžioji Brinatija čia kažkur netoli nuo Pranūcijos?
Whynot
IP: 82061ce | 07/21 11:05 Atsakyti
Stinger
07/21 10:43

Nu dar vienas is griovio islindo pasisakyt, 2008m zvaigzde

O kodel ne ? Jei tu sugebi pasisakyti. Tai ir Glockui leiskim
Stinger
IP: e5997ba | 07/21 10:43 Atsakyti
Nu dar vienas is griovio islindo pasisakyt, 2008m zvaigzde
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas