T. Glockas siūlo nušalinti N. Mazepiną

T. Glockas siūlo nušalinti N. Mazepiną
logo 2021 Spalio 07 d. 19:23, Haas / LAT Photo

Antrosios „Formulės-1“ sezono dalies pradžioje Nikita Mazepinas ir Mickas Schumacheris turėjo kelis konfliktus ir išsakė neigiamus atsiliepimus vienas kito atžvilgiu. Pavyzdžiui, Rusijos pilotas apkaltino savo partnerį „Haas“ komandoje, kad šis pažeidė važiavimų tvarką per kvalifikaciją.

Savo ruožtu Schumacheris buvo labai nepatenkintas tuo, kaip Mazepinas gynėsi nuo jo per Olandijos GP. Vokiečio nuomone, rusas vos vos neįstūmė jo į sieną serviso juostoje.

FIA lenktynių direktorius Michaelas Masi neseniai pareiškė, kad Mazepino elgesyje mato savotišką važiavimo stilių, bet nemato priežasčių smarkiai jaudintis. O štai Schumacherio tėvynainis, buvęs F-1 pilotas, dabar dažnai teisėjaujantis etapuose Timo Glockas mano, kad Mazepino veiksmai per Olandijos GP etapą turėjo užsibaigti diskvalifikacija.

„Problema ta, kad jie dažniausiai imasi veiksmų tik tada, kai jau būna per vėlu, - Glockas sakė „Speedweek“. - Taip būna, kai tu įvažiuoji į kitą bolidą iš galo, o jis pradeda skristi oru. Jei tai būtų atsitikę kitu momentu Zandvoorte, Mickas būtų pakilęs į orą ir „nuskridęs“ per serviso zoną. Jau tada teisėjams reikėjo imtis būtinų priemonių. Iš pradžių su šiuo jaunuoliu reikėjo pakalbėti, o jei nebūtų supratęs – diskvalifikuoti vienerioms lenktynėms.

Kažkodėl su Mazepinu labai daug kas atsitinka ir susidaro įspūdis, kad jis nėra pasirengęs lenktyniauti „Formulėje-1“. Mėlynos vėliavos, daug klaidingų sprendimų. Klaidų skaičius kalba pats už save“.

Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2023 sezono taškai: 280
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau
Mickas Schumacheris
Pilotas: Mickas Schumacheris 2023 sezono taškai:
Komanda: Haas Amžius: 24 m.
Plačiau
Nikita Mazepinas
Pilotas: Nikita Mazepinas 2023 sezono taškai:
Komanda: Amžius: 24 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749