T. Glockas startuos tik devynioliktas (9)

T. Glockas startuos tik devynioliktas
logo 2009 Balandžio 18 d. 20:17, Toyota
Kinijos GP lenktynių savaitgalis „Toyota“ pilotui Timo Glockui kol kas klostosi labai prastai. Vokietis kvalifikacijoje liko tik keturioliktas, o už pavarų dėžės keitimą lenktynių starte bus nustumtas dar penkiomis pozicijomis žemyn.
„Šį rytą po trijų ar keturių ratų treniruotėse man kilo problemų su pavarų dėže, todėl praradome visą važiavimą. Taigi, prieš kvalifikacijoje trasoje praleidau mažai laiko. Bolidas važiavo kitaip nei vakar, todėl jau pirmojoje dalyje buvo sunku vairuoti“, - po kvalifikacijos pasakojo T. Glockas.
„Negalėjau sulipdyti rato ir žinojau, kad patekti į trečiąją dalį bus sunku, nes atstumai buvo labai maži. Buvo slidu, negalėjau pasitikėti bolidu, o paskutiniajame rate suklydau ir tuo viskas baigėsi“, - teigė vokietis.
„Dėl mums skirtos baudos startuosime iš paskutiniosios eilės, tad rytoj belieka tikėtis lietaus“, - pridūrė jis.

Komentarai (9)
moderator La Form
| 04/19 12:31 Atsakyti
Jekesas>>>pagal tavo komentara gaunasi taip, kad Trullis kaltas, jog McLaren elegesi ne pagal taisykles. Jei jau paminejai Trullio klaida, tai prisimink kokiu kvailu klaidu yra pridare tie, kurie net cempionais sugebejo tapti.
McLarenasss>>> pavarei savam stiliuje.
Galejot parasyti viska daug trumpiau ir paprasciau:"nemegstam Trullio nes jis pakenke McLaren ekipai, todel megstam Glocka, nes butent ji aplenkus Hamiltonas tapo cempionu."
Kvaili argumentai.
McLarenasss
| 04/19 08:52 Atsakyti
Jekesas---> o trulis kad ir nebutu 2008m brazilijoj pavazeves per lietu su sausom bet vistiek butu sakes man liepe praleist:D va kodel as jo nemgstu.
McLarenasss
| 04/19 08:50 Atsakyti
La Form ir Trolyte---> i mano klausima mazdaug tiksliai atsake Jekesas.
Jekesas
| 04/19 08:37 Atsakyti
La Form> Trolyte> Aš galiu atsakyti už Maclareną iš savo pusės. Tai aišku tik asmeniškumai, o ne kas daugiau, bet jei gerai prisiminsiim kokią košę užvirė Trulis kai susidirbo išlėkdmas už trasos per SC, nuo tada prasidėjo visos problemos Maclarenams nesibaigiančios dar ir dabar. Kokiu reikia būti nevykėliu, kad per SC nelyjant išlėkti iš trąsos, tokiems kaip Trulis nevykėliams tik rikuotės gale stovėti, užvirė visą košę jis čia, o paliko stipriai prsivilusią srėbti Maclarenams. Na o Glokas kelia labai malonius prisiminimus iš praeitų metų kai Hamis jį pavažiavo kirpdamas po 20 sek. rate ir taip tapdamas čempu ir šaunuolis Timas kad po lenktynių iškart pasakė kad važiuoti trąsoje neįmanoma todėl taip ir vyko taip atmesdamas visas galimas sąmokslo teorijas.
Trolyte
| 04/18 23:19 Atsakyti
Aha, geras klausimas:}
moderator La Form
| 04/18 22:32 Atsakyti
McLarenasss>>> ir kodel pagal tave Glockas labiau vertas aukstesnes vietos nei Trulli?
McLarenasss
| 04/18 20:57 Atsakyti
Glockas vertas aukstesnes vietos ne taip kaip trulis.
zemeriukas
| 04/18 20:50 Atsakyti
Gail tikrai gaila Glock'o Tikimes ,kad lys. ;)
Kiimiis
| 04/18 20:20 Atsakyti
gaila glocko 4 vietoj pilotu isk. na manyciau kinijoje jam visada nesiseke
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas