T. McCulloughas: S. Vettelis ir toliau dirba tarsi mašina (1)

T. McCulloughas: S. Vettelis ir toliau dirba tarsi mašina
logo Rugsėjo 17 d. 17:35, Aston Martin F1

„Aston Martin“ sporto direktorius Tomas McCulloughas paneigė visus gandus apie tai, kad Sebastianui Vetteliui pranešus apie karjeros pabaigą pasibaigus šiam sezonui, pasikeitė jo požiÅ«ris į darbą.

„Aš negaliu su tuo sutikti, kadangi Sebastianas yra aukšÄiausios klasės profesionalas, - sakė T. McCulloughas. - Gali bÅ«ti, kad jo širdis dabar tapo kiek ramesnė, bet aš nematau jokių pokyčių nei pasitarimuose su inžinieriais, nei tame, kaip jis vairuoja automobilį. Jei kalbėsime apie jo požiÅ«rį į darbą, tai jis ir toliau dirba tarsi mašina.

Per visus 18 mėnesių mÅ«sų bendradarbiavimo man darbas su Vetteliu teikė vien malonumą – jo požiÅ«ris į darbą yra itin apgalvotas ir jis puikia gaudosi techniniuose reikaluose. Jis labai daug davė „Ason Martin“ komandai, jo patirtis pakeitė komandos specialistų požiÅ«rį į darbą ir apskritai komandos viziją.

Jis yra labai žingeidus žmogus, su juo labai įdomu bendrauti, o taip pat jis puikiai supranta, ką reikia daryti norint palaikyti komandos kovinę dvasią. Man labai patinka dirbti su Sebastianu ir tikiuosi labai įdomaus bendravimo likusiose sezono lenktynėse“.

Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team
Komanda: Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team 2022 sezono taškai: 37
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: AMR22
Plačiau
Sebastianas Vettelis
Pilotas: Sebastianas Vettelis 2022 sezono taškai: 24
Komanda: Aston Martin Amžius: 35 m.
Plačiau


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Seba
IP: 494e79c | 09/18 10:06 Atsakyti
Vietoj Binotto 2023
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas