T. Wolffas apie galimą kontraktą su Valtteri Bottu (19)

T. Wolffas apie galimą kontraktą su Valtteri Bottu
logo 2017 Liepos 17 d. 17:44, Daimler

„Mercedes“ komandos vadovo Toto Wolffo žodžiais, pratęsti kontraktą su Valtteri Bottu „Mercedes“ gali per daug negalvodama, tačiau sprendimas apie komandos sudėtį kitiems metams bus priimtas tik po rugpjūčio atostogų.

Suomių sportininkas puikiai praleido Didžiosios Britanijos GP etapą, prasimušęs į antrą vietą, nors startavo po baudos už pavarų dėžės keitimą tik iš devintos vietos ir padėjo komandai iškovoti pergalingą dublį.

Po finišo „Mercedes“ komandos vadovo paklausė apie Botto perspektyvą, jis leido suprasti, kad sutartis su Bottu turėtų būti pratęsta, tačiau kartu pridūrė: „Tai padaryti galima praktiškai negalvojant. Tačiau kalba eina ne vien apie 2018 metus. Manau, kad tai visai logiškas požiūris.

Reikia žiūrėti į priekį ir pasistengti numatyti, kas galėtų vykti 2019 ir 2020 metais, pasverti visas galimybes ir rizikas. Tikiuosi, lenktynės Budapešte taip pat praeis gerai ir po to, jau poilsio metu, aš noriu ramiai apgalvoti, kas būtų geriausia komandai, o nuo kokių sprendimų geriau susilaikyti“.

Po dešimties sezono etapų Bottas užima trečią vietą asmeninėje įskaitoje, nusileisdamas Lewisui Hamiltonui 22 taškais. Šiais metais jis jau iškovojo 2 pergales ir dar penkis kartus pakilo ant podiumo – galima užtikrintai pasakyti, kad Valtteri pasirodė esą labai gera pamaina NIco Rosbergui, pernai metų pasaulio čempionui. Tačiau „Mercedes“ Bottui pasiūlė tik vienerių metų sutartį.

Tikėtina, kad „Mercedes“ neskuba pratęsti kontrakto su suomiu dar ir dėl to, kad jie iš pradžių nori suprasti Hamiltono nuotaikas. Verslo klube kalbama, kad po 2019 metų triskart pasaulio čempionas gali tęsti savo karjerą „Ferrari“, tuo tarpu „Mercedes“ labai domina Sebastianas Vettelis.

Komentarai (19)


LiesaVarškė
| 2017 Liepos 19 d. 08:52
Marius Uzkurelis
| 2017 Liepos 18 d. 22:44

Liesa varske: kurstoti.lt specialybe marketingas. O jei shiaip idomu google manau ka nors rasi.

Aš neprašiau manęs išmokinti marketingo, aš prašiau paaiškinti, kur tas stebuklingas mersų marketingas kuris padės jiems su pardavimais išleidus tokią reklamą.
Marius Uzkurelis
| 2017 Liepos 18 d. 22:44
Liesa varske: kurstoti.lt specialybe marketingas. O jei shiaip idomu google manau ka nors rasi.
tdi gt
| 2017 Liepos 18 d. 16:57
Jei nebutu nebaiges vienu lenktyniu,tai atsiliktu kokiais 10 tasku..as manau ,kad bottas turi didelius sansus tapti cempionu dar siemet:)
darkstar
| 2017 Liepos 18 d. 11:20
V.Bottas nuo pirmos vietos cempionate atsilieka 23taskais,jeigu L.H ir S.V susidurs ir nefinisuos pvz Vengrijos GP o V.B laimes tai bus pirmoje vietoje cempionate :D Jeigu rimtai tai V.Bottas gerai atrodo savo pirmame sezone top komandoje,neblogesnis uz N.Rosberg.
LiesaVarškė
| 2017 Liepos 18 d. 09:26
Marius Uzkurelis
| 2017 Liepos 17 d. 23:18

Liesa varske> kas del reklamos video, tai tikriausiai nelabai supranti kas yra marketingas ir kam tokie video yra skirti.

Tai paaiškink man.
A85
| 2017 Liepos 18 d. 08:19
Mercedes nusprendė išplėsti savo pirkėjų ratą. 50+ auditorija yra gerai, bet dabar priviso visokių youpių, kurie perka BMW, Audi bet ne MB. Plius MB nori ateiti į performance automobilių sektorių (BMW M, Audi S, RS), tad tam puikiai tinka ir AMG reklama. LH puikiai atitinka 25+ uždirbančių jaunųjų profesionalų targetą. Senimui, gi, tos reklamos esminės įtakos nedaro, nors, vėlgi - Lexus. Bet vokietis tai vistiek MB pirks no matter what. Dėl tos pačios priežasties Red Bull rėmė Infiniti, kol nesusipjovė dėl variklių. F1 vis dar daro įtaką markės prestižui. Gal ne pačią didžiausią, bet kai renkiesi tarp apylygių daiktų, renkiesi tą, kuris labiau žinomas. O ne visi, oi ne visi pirkėjai puikiai išmano automobilius.

Kas dėl LH ir VB, tai VB yra puikus pilotas bet Vengrijoj pasimatys ar gali susikapot su LH dėl čempo ir tapti elitiniu. Pirmam sezone naujoj komandoj tai sunku bet, panašu, gerai sutaria su mechanikų komanda, tad nebūtų sensacija bet tikrai netikėta. NR, nepamirškit, MB važiavo didžiąją savo karjeros dalį, mušė MS bet vistiek turėjo didelių problemų kai atėjo LH. Tad VB kol kas tvarkosi visai neblogai. Jeigu, netyčia, VB taptų čempu, LH vertė stipriai susvyruotų. Na, ir žinoma, nors oficialiai Toto nėra VB vadybininkas, bet šitas faktorius daug lems taip pat renkantis pilotus.
YZF
| 2017 Liepos 18 d. 07:29
Loyal to Ferrari
| 2017 Liepos 17 d. 19:47

Pofik giliai man, kur jis važiuos. :) Kad ir Ferrari kitais metais. Ir taip jis likimo nuskriaustas.

Sakai visi kiti 17 pilotu, isskyrus Vetteli ir Hamiltona, geresne F1 karjera turi negu Alonso? :))))))

F-1.lt pulsas