T. Wolffas: atsibodo ieškoti pasiteisinimų (1)

T. Wolffas: atsibodo ieškoti pasiteisinimų
logo 2023 Lapkričio 25 d. 19:30, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Toto Wolffas yra ramus dėl to, kad šiame sezone liko vos paskutinės lenktynės. „Mercedes“ vadovui atsibodo ieškoti pasiteisinimų dėl prastų komandos pasirodymų.

Po kvalifikacijos, kurioje Hamiltonas užėmė 11 vietą, o Russellas 4 vietą, Toto Wolffas kalbėjo: „Paskutinėje treniruotėje dominavome. Norrisas, pavyzdžiui, turėjo gerą pasirodymą tiek ten, tiek kvalifikacijoje. Mums tiesiog nepasisekė, neišėjo sudėti visko. Greičiausiai tokios yra automobilio galimybės. Lūkesčiai buvo didesni.

Atsibodo ieškoti pasiteisinimų kodėl mums nepasisekė. Karštame ore gerai sekėsi, šaltame ore blogai. Anksčiau viskas būdavo atvirkščiai. Esu patenkintas, kad tai yra paskutinė sezono kvalifikacija, kitąsyk grįšime su nauja mašina.

Apie Lewiso Hamiltono 11 vietą kvalifikacijoje: „Jis, skirtingai nei George'as, neturėjo sukibimo. Praktiškai visą dieną.“Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
cfcfrf
IP: 0c31a62 | 11/25 21:47 Atsakyti
nors visai nesu Totto ir Hamio fanas, bet jau tikrai reikut kad jie sugriztu ir kas nors bent pasikapotu su Maxu, nes jau tikrai nebelieka jokios intrigos, kaip pries vaikus vaziuoja tas Maxas.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0