T. Wolffas: D. Ricciardo dėl atsarginio piloto rolės kalbasi su „Red Bull“

T. Wolffas: D. Ricciardo dėl atsarginio piloto rolės kalbasi su „Red Bull“
logo 2022 Lapkričio 07 d. 19:44, McLaren F1

Mercedes“ vadovas Toto Wolffas prasitarė, kad dėl bandytojo, atsarginio lenktynininko rolės Danielis Ricciardo kalbasi su keliomis komandos, tarp jų ir „Red Bull“.

Jau anksčiau buvo pranešta, kad bus nutraukta australo ir „McLaren“ sutartis abipusiu susitarimu, tad sportininkas turės palikti britų ekipą pasibaigus šių metų sezonui.

Pats D. Ricciardo yra sakęs, kad kitais metais ketina pailsėti, o į čempionatą norėtų sugrįžti 2024 metais.

Užsienio žiniasklaidoje sklandė gandai, kad kitąmet australas gali būti atsarginis „Mercedes“ arba „Red Bull“ komandos sportininkas. Apie tai prakalbo ir „Mercedes“ vadovas T. Wolffas.

„Manau, kad dėl atsarginio lenktynininko rolės Danielis kalbasi su keliomis komandomis, taip pat ir su „Red Bull“, - sakė T. Wolffas.

„Mums jis labai patinka. Jis išsiskiria savo charakteriu. Bet kol kas dar nesame pasiruošę įvardinti pavardės žmogus, kuris kitais metais bus mūsų atsarginiu pilotu.“

Pats D. Ricciardo teigia, kad nesitiki, jog Lewisas Hamiltonas artimiausioje ateityje baigs karjerą, todėl jis galės užimti jo vietą.

„Tiesa ta, kad aš noriu, jog jis ir toliau lenktyniautų“, - teigė australas.

„Jis yra vienas geriausių. Kovoti su juo trasoje yra tikrai smagu. Tad tikiuosi, jog pavyks tai pakartoti ateityje. Mano ateitis, sakykime taip, nepriklauso nuo kitų sprendimo. Manau, kad, kaip čia tiksliau pasakius, galimybių atsiras tada, kai jų atsiras, bet nesitikiu, kad kas nors ką nors padarys ir taip man atlaisvins vietą.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794