T. Wolffas esminio skirtumo tarp antros ir trečios vietos nemato (1)

T. Wolffas esminio skirtumo tarp antros ir trečios vietos nemato
logo 2023 Lapkričio 23 d. 12:00, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Paskutiniame šio sezono F1 etape vyks itin rimta kova dėl antrosios vietos. „Mercedes“, kuri šiuo metu rikiuojasi antra, nuo „Ferrari“ turi viso labo 4 taškų pranašumą.

„Ferrari“ vadovas Fredericas Vasseuras jau kiek anksčiau teigė, jog tiki ir tikisi, jog jo ekipai pavyks aplenkti vokiečių komandą. Visgi, „Mercedes“ galva Toto Wolffas pareiškė, kad didelio skirtumo ar užims antrą, ar trečią vietą galiausiai jam tiesiog nėra.

„Važiuojame į paskutinį etapą turėdami praktiškai tiek pat taškų. Todėl mes ten tikrai lenktyniausime. Viską lems paskutinis savaitgalis, o mÅ«sų varžovai dabar yra labai greiti ir paskutiniu metu atliko labai gerą darbą.

Manau, kad Las Vegase galėjome būti arti vienas kitų, tačiau rezultatai rodo ką kitą. Taigi, dabar turėsime su jais lenktyniauti.

Žinoma, antroji vieta galutinėje rikiuotėje bÅ«tų teigiamas dalykas. Tačiau, kalbant atvirai, ar užimsime antrą, ar trečią vietą, tai man šio sezono geresniu nepadarys“, - sakė T. Wolffas.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Hat
IP: a1864ae | 11/25 04:05 Atsakyti
Cia kaip Krylovo pasakecioje apie lape ir vynuoges. Vynuoges kaba aukstai , pasiekt negali, tai lape ir sako, kad neprarast veido, -visvien zalios ir neskanios.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0