T. Wolffas: gaila, kaip viskas susiklostė Russellui (7)

T. Wolffas: gaila, kaip viskas susiklostė Russellui
logo 2023 Rugsėjo 18 d. 12:41, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Mercedes“ lenktynių gale SingapÅ«re prarado bent 12 taškų.

Paskutiniame rate George'as Russellas užkabino sieną ir netrukus trenkėsi į artimiausią sieną, prarasdamas trečią poziciją.

Po lenktynių „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas nebuvo per daug nusivylęs situacija. Jis džiaugėsi Hamiltono podiumo, tačiau, žinoma, apgailestavo ir dėl Russello situacijos.

T. Wolffas: „Super, kad Lewisas yra ant podiumo. Jis turėjo geras lenktynes bei gale turėjo nemažai greičio. Gaila tik dėl to, kaip viskas susiklostė Russellui, kuris sunkiai dirbo.

Galėjo bÅ«ti trečia bei ketvirta vietos, daug taškų, tačiau dabar, vietoj to, praradome 22 taškus, lyginant su „Ferrari“. BÅ«tų labai sunku laimėti lenktynėse, jeigu bÅ«tume sėdėję sudėję rankas. Nusprendėme bandyti, o gale Lewisas iškovojo podiumą ir tai yra puiku.

Nemanau, kad bÅ«tume sugebėję laimėti (jeigu nestotume per virtualų saugos automobilį), todėl rizikavome. Žinojome, kad blogiausias scenarijus yra trečia bei penkta vieta, o geriausias scenarijus – pergalė. Kuomet bandėme spausti, statistika rodė, kad mÅ«sų laikai yra geriausi.“Komentarai (7)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
F-Fanas-1
IP: 57e6ed5 | 09/18 13:18 Atsakyti
Nesiklijuoja Russelui šis sezonas. Bent jau bando kažką daryti, rizikuoja - tai čia tokia paguoda, kad bent jau nevažiuoja traukinuku. Bet šiaip nieko gero...Tikėkimės patobulės kai turės progos dėl titulo kovoti, nes kažkoks lydershipas pas jį matomas. Visdar tikiu kad Maxas, Lando ir Georgas šiai dienai yra F1 branduolys- dabartis ir ateitis.
Aišku kai neturi ką prarasti sezone, gali rizikuoti.

Šiuo atveju Hamiltonas pranoksta George. Važiuoja Babos rėžimu, bet galų gale lipa ant podiumų ir uždirba daug taškų.
CBRV
IP: e3b3085 | 09/18 16:04 Atsakyti
F-Fanas-1
09/18 13:18

Nesiklijuoja Russelui šis sezonas. Bent jau bando kažką daryti, riz... skaityti daugiau

tai, kad GR ir vaziuoja traukiniu, kai gauna pasipriesinima kazkoki,,,,
Luuna
IP: 110db69 | 09/18 15:32 Atsakyti
Buvo apgailetina, kad komanda neatejo i parc ferme pasveikint Hamio su podiumu, tuo tarpu McLaren spaude ranka ir sveikino su pergale. :D
Klepsidra
IP: f493dd1 | 09/18 17:50 Atsakyti
F-Fanas-1
09/18 13:18

Nesiklijuoja Russelui šis sezonas. Bent jau bando kažką daryti, riz... skaityti daugiau

Sakai, ne Russel vaziavo visas lenktynes iki antro pito paskui Sainza komentuodamas jo team radio, be menkiausios atakos ir galimybes linkti? cia kazkokia rizika buvo?
f40
IP: c8ac4ae | 09/18 19:36 Atsakyti
Klepsidra
09/18 17:50

Sakai, ne Russel vaziavo visas lenktynes iki antro pito paskui Sainza ... skaityti daugiau

siaip,manau,rus klaida isprovokavo ham,nes matesi,kad turejo daugiau greicio ir lipo pastoviai beveik kiekvienam posuki ant uodegos,o diskutuot su fangejum-saves negerbt.
mariusis
IP: 7ad5add | 09/18 19:28 Atsakyti
Klepsidra
09/18 17:50

Sakai, ne Russel vaziavo visas lenktynes iki antro pito paskui Sainza ... skaityti daugiau

Dar kažką spango for the win ?
No comment
IP: 8b3cd49 | 09/19 05:55 Atsakyti
Aisku, kad GR norejo easy win ir neivertino Ferrari namu darbu. Noriso darba turejo dirbti Lec, bet dirbo Noris pagal situacija. GR sarkazmas apie Sainzo sekundes persvara, i kuria jis nekreipe demesio ir dar pasake I eteri, kad kodel ne dvi sekundes. Tas konkurento neivertinimas ir suveike pries ji pati. Jaunas... Everybody has right to make mistake. Bet dar vienas faktorius buvo, tai LH presingas uz nugaros. LH dar paragino komanda, kad GR turi vaziuoti greiciau ir dar pastume I klaida... ir tuo pasinaudojo ir pasidziauge tyliai... komanda irgi tai suprato.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Crembo 0
2. žiūrovas f-1 0
3. smicas 0
4. Aurimas8908 0
5. molinis_e 0