T. Wolffas: išvaryti sirgaliai nusipelnė kompensacijų

T. Wolffas: išvaryti sirgaliai nusipelnė kompensacijų
logo 2023 Lapkričio 20 d. 18:15, Daimler AG

Mercedes“ vadovas Toto Wolffas mano, jog žmonės, kurie negalėjo stebėti antrosios treniruotės Las Vegase, nors buvo įsigiję bilietus, be abejonės turi gauti kompensaciją.

Primename, kad kiek anksčiau etapo rengėjai jiems pasiūlė 200 JAV dolerių vertės čekius apsipirkti oficialioje F1 internetinėje parduotuvėje.

„Ketvirtadienį visiems buvo labai sunku, dėl situacijos su kanalizacijos dangčiu. Treniruotės vyko iki ketvirtos ryto. Mes turėjome įsitikinti, kad kitą dieną visiems viskas bus gerai.

Tai buvo nenumatytos aplinkybės. Taip vėlai versti žmonių dirbti trasoje negalima. Kitiems metams turėsime sugalvoti kažką, kad tokia situacija nepasikartotų, tačiau dabar įvyko nenumatytos aplinkybės.

Situacijoje su žiūrovais, viską išspręsti gali bendravimas. Tikiuosi, kad nusivylusiems gerbėjams kitą sezoną galėsime pasiūlyti geresnį paketą, kad jie galėtų mėgautis lenktynėmis. Jiems reikia kažkaip atsilyginti, už šią nemalonią situaciją“, - sakė T. Wolffas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332