T. Wolffas įvertino atsilikimą dviem mėnesiais

T. Wolffas įvertino atsilikimą dviem mėnesiais
logo Rugpjūčio 09 d. 10:58, Sebastian Kawka for Mercedes-Benz Grand Prix ltd.

Mercedes“ komanda, kuriai 2022 metų sezonas prasidėjo gana problematiškai, pastaruosiuose etapuose smarkiai pasitempė. Paskutinėse lenktynėse jos pilotai reguliariai lipo ant podiumo, o Vengrijoje George'as Russellas net iškovojo „pole“ poziciją kvalifikacijoje.

Kita vertus, „Mercedes“ atsilikimas nuo „Red Bull“ ir „Ferrari“ pagal greitį dar yra nemažas. „Mercedes“ komandos vadovo Toto Wolffo žodžiais tariant, jų atsilikimas pagal bolido tobulinimo tempus yra keli mėnesiai, o tai reiškia, kad „sidabrinės strėlės“ jau yra lyginamos su „Red Bull“ bolidu šio sezono pradžioje, tačiau „Red Bull“ per tą laiką irgi gerokai patobulėjo.

„Ne paslaptis, kad mūsų mašinos pagrindine problema išlieka tie patys vertikalūs svyravimai tiesiosiose, - kalbėjo T. Wolffas apie jų mašinos šokinėjimą. - Ir mes kol kas nieko negalime padaryti globaliai, kadangi didindami prispaudžiamąją jėgą, mes didiname svyravimą, o ją mažinami, prarandame greitį.

Po lenktynių Barselonoje mes daug ką supratome šiuo klausimu. Deja, mes keliais mėnesiais atsiliekame nuo varžovų bolido vystymo prasme. Mes visada dirbame nusitaikę į pergales, kadangi pernai mes dominavome ir nugalėjome aštuoniuose etapuose, tai bandysime tęsti ir ateityje.

Žinoma, trečios pagal greitį komandos statusas netenkina mūsų. Mes gerbiame mūsų varžovų pasirodymus, bet nesame nusiteikę su tuo taikstytis ir žadame sugrįžti į nugalėtojų kelią“.

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2022 sezono taškai: 373
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas