T. Wolffas: kitų metų automobilis bus labiau įprastas

T. Wolffas: kitų metų automobilis bus labiau įprastas
logo 2023 Gruodžio 05 d. 17:30, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

F1 komandos aktyviai ruošiasi kitam sezonui. Fanai daug vilčių deda į „Mercedes“ ir tikisi, jog po dviejų nesėkmingų metų pastaroji sugebės mesti rimtesnį iššūkį čempionei „Red Bull“. Šiek tiek daugiau apie laukiančius pokyčius papasakojo „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas.

„Manau, kad mes buvome drąsūs ir ėmėmės drąsaus kelio. Turėjome kitokią koncepciją, tokios koncepcijos neturėjo niekas anksčiau. Ir ši koncepcija tiesiog nepasiteisino. Manau, kad viskas yra gana paprasta, juk tai yra fizika, o ne mistika.

Kitų metų bolidas bus tiesiog labiau įprastas pagal tai, ko galima tikėtis iš F1 bolido. Tačiau tuo pačiu jūs pamatysite ir keletą įdomių detalių, kurių dar neturi nei vienas kitas F1 automobilis.

Bendrai kiekvieni nelengvi metai yra mokymosi kreivės dalis, po kurios tampi geresnis. Žinoma, kad norėjau, jog mes kautumėmės dėl titulo, bet taip nebuvo. Todėl mums belieka laukti kito sezono.

Mūsų burės iškeltos 2024 metams. Stengiamės išnaudoti turimą patirtį, atliekame dar daugiau analizės darbų. Tai susiję tiek su mūsų automobiliu, tiek su pačia organizacija. Galiausiai visada žinojome, kad kažkada bus laikas, kai seksis sunkiau, po aštuonių titulų taip ir nutiko.

Šie metai vienareikšmiškai buvo charakterio formavimo metai ir tikiuosi, kad kitame sezone viskas susiklostys taip, kad būsime konkurencingi“, - kalbėjo „Mercedes“ vadovas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237