T. Wolffas: mums teks samdyti daugiau teisininkų (9)

T. Wolffas: mums teks samdyti daugiau teisininkų
logo Rugsėjo 04 d. 12:08, Daimler AG

Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas baiminasi, kad Oscaro Piastri atvejis sukurs precedentą, po kurio komandų jaunimo programų auklėtiniai atsisakinės lenktyniauti komandose, kurios juos auklėjo ir palaikė.

Wolffas pridÅ«rė, kad detaliai nesusipažino su Piastri atveju, bet numanė, kad dabar nuosavas jaunimo programas turinčios komandos turės samdyti daugiau teisininkų, kad nepasikartotų panašÅ«s scenarijai kaip su australu.

Toto Wolffas: „Aš ir toliau laikausi pozicijų, kad automobilių gamintojai turi investuoti daugiau pinigų į lenktynines jaunimo programas. Mes statome kartingų trasas, investuojame į jaunimo „formules“ - kartais tai bÅ«na nedideli pinigai, o kartais – labai reikšmingi.

Mes ilgą laiką finansavome George'o Russello ir Estebano Ocono karjeras, bet Piastri sukÅ«rė precedentą – jei esate protingas, tai lengvai galite manevruoti. Akivaizdu, kad tai nelabai gerai atsilieps visai industrijai. Mums reikės samdyti daugiau teisininkų, kurie sudarinėtų kur kas griežtesnius kontraktus su jaunuoliais.

Bet aš tikiu mÅ«sų lenktynininkų sąžiningumu. Reikia pasilikti pozityviu, ieškoti talentingų sportininkų ir padėti jiems vystytis“.Komentarai (9)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klepsidra
IP: 29a3a14 | 09/04 18:39 Atsakyti
“ Kaip atskleidė leidinys „RacingNews365“, prancūzai su Piastri turėjo susitarimą dėl bendradarbiavimo sąlygų ir vis delsdavo galutinai suderinti pagrindinę sutartį, kurios nuolat siekė Piastri vadybininkas Markas Webberis. Taigi, jokio kontrakto Piastri su „Alpine“ neturėjo, išskyrus jau minėtą susitarimą dėl sąlygų, kuriuo vadovaudamiesi „Alpine“ teisininkai kreipėsi į CRB.”

Ziurkes ***, ziurkes
Klepsidra
IP: 4fc684a | 09/04 17:57 Atsakyti
YZF
09/04 15:54

Jo, Piastri su Webberiu priesakyje gerai nusprende isdurti juos maitin... skaityti daugiau

pagal visus sprendimus, panasu, kad Piastri ir Webberis elgesi pagal turimas sutartis. bet tu toliau grok ta daina, kur cia dar niekas neaisku, ziurkes ir t.t. mol Webberis ir Piastri kazkodel kalti, kad komandos buka? paverk reddite geriau
YZF
IP: 20135ae | 09/04 15:54 Atsakyti
Jo, Piastri su Webberiu priesakyje gerai nusprende isdurti juos maitinancius. Tikros ziurkes. Primena toki kita veikeja, vardu 'skundikas', po kurio grasinimu F1 komandai, baigesi jo F1 karjera visiems laikams. Labai 'protingas ir toliaregiskas' buvo ejimas. Taip kad reikia buti atsargiems su tokiais manevrais nes greit gali tekti sedeti ant atsarginio suoliuko, Albert Parke.
lolol
IP: ae918c1 | 09/04 15:15 Atsakyti
jv
09/04 14:54

Ko cia puola Piastri visi? Alpine jam negarantavo vietos f1, tad natur... skaityti daugiau

Alpine ir neturėjo garantuoti, bet jis pasirašė mėnesiu ankščiau nei baigėsi jo sutartis. O pasirašė todėl, kad Alpine teisininkai kažką ten susimovė, nes iki šiol visi buvo džentelmenai ir jei yra sutartis iki liepos 30 tai nepasirašinėji sutarčių su konkurentais liepos 4. Bet teisininkai rado kablelį ne toj vietoje ir pasirodo, kad Piastri niekam neįsipareigojęs ir nesvarbu, kad tave globojo kelis metus. Aj, ką čia pasakoti tai ką visi ir taip žino - bernelis apsišikęs ne tik su kontrakto pasirašymu nes Alpine teisininkai beraščiai, bet ir šį savaitgalį meluoja kaip jis melavo į akis Omarui, kai už nugaros jau buvo pasirašęs su McLaren. Melavo, nes nebuvo įsitikinęs, kad teisininkai jam nepamelavo ir nežinojo ar tikrai galėjo pasirašyti su McLaren.
Apie tai ir šis straipsnis - Wolfas sako, kad reikės samdyti brangesnius teisininkus arba paliksi be pilotų. Jei kas matėt kiek Alpine kaip pralošusiai pusei teks sumokėti už McLaren ir Piastri teisininkus tai suprasite apie ką kalba. Čia apie tai irgi buvo galima paminėti, nes sumos milijoninės.
Klepsidra
IP: 9e88f1e | 09/04 14:56 Atsakyti
RBR
09/04 13:59

Man tik idomu kodel gudruolis Markas tyli. Galetu paaiskinti visiems s... skaityti daugiau

McLaren norejo Ricciardo out - jis yra out. Prie ko cia Webberis? Webberiui yra mokami pinigai uz atstovavima ir geriausios vietos radima - savo darba siuo atveju padare su kaupu.
Nemegau Webberio kaip lenktynininko tai apdergsiu ir kaip vadybininka
jv
IP: 063f649 | 09/04 14:54 Atsakyti
Ko cia puola Piastri visi? Alpine jam negarantavo vietos f1, tad naturalu jog zmogus pasirinko garantijas. Jei pasirase sutarti, reiskias tokia galimybe buvo ir jis nieko nesulauze
RBR
IP: eb27a57 | 09/04 13:59 Atsakyti
Man tik idomu kodel gudruolis Markas tyli. Galetu paaiskinti visiems situacija. Niekada jo nemegau kaip lenktynininko, matyt toks liko ir kaip vadybininkas. Vienu zodziu du australiukai isdure trecia australiuka, kuris dabar be vietos formuleje1 liks. Va tau ir australu nuosirdumas😀
Rasytojelis
IP: 4f0fb36 | 09/04 13:08 Atsakyti
lolol
09/04 12:57

Piastri, sėkmės tau ateinančius 2 metus susitvarkyti su visus spaud... skaityti daugiau

Piastri, cia gal naujasis Alonso. :)
lolol
IP: ae918c1 | 09/04 12:57 Atsakyti
Piastri, sėkmės tau ateinančius 2 metus susitvarkyti su visus spaudimu kurį patirsi dėl savo šikniaus vadybininko kuris ryškiai mokinosi iš Braviatori, kaip sugadinti santykius su visais :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas