T. Wolffas nekantriai laukia Las Vegaso GP (3)

T. Wolffas nekantriai laukia Las Vegaso GP
logo 2023 Lapkričio 13 d. 14:00, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Mercedes“ vadovas Toto Wolffas nekantriai laukia artėjančio Las Vegaso GP. Pasak austro, tai turėtų bÅ«ti sunkiai nuspėjamos lenktynės.

„Rengiamės laukiančiam GP taip, kaip galime, turėdami ribotą informacijos kiekį. Manau, kad čia galima tikėtis tam tikrų unikalių ypatybių.

Palyginti su kitomis lenktynėmis, tai bus įdomi patirtis. Lenktyniausime naktį, kai temperatÅ«ra tiek trasoje, tiek bendrai mieste greičiausiai bus vienaženklė. Be to, mÅ«sų laukia neįprastas trasos formatas – daug lėtų posÅ«kių ir ilgos tiesiosios.

Tai bus didelis iššÅ«kis mums visiems ir mes tikrai nekantraujame jį priimti“, - sakė T. Wolffas.

Primename, jog „Mercedes“ šiuo metu Konstruktorių įskaitoje užima antrą vietą, tačiau jiems ant kulnų lipa „Ferrari“.Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Skaiciau, kad
IP: e91f611 | 11/13 14:53 Atsakyti
Panašu, kad nebus taip drastiškai kaip buvo prognozuota iš pradžių, kad bus 4 laipsniai, panašu, kad bus apie 14 pagal paskutines prognozes, tai kazkas panašaus į Barseloną pavasarį, tiesa lieka trasos konfigūracijos klausimas, dėl ilgų teisiųjų ir mažai greitų posūkių kuriuose ir įšyla padangos kai kurioms komandoms gali būti sunku įšildyti padangas, tikiuosi tai bus RB kuo jie garsėja šį sezoną ir kvaloje Ferrari, McLaren turės pranašumą, turėtų imti kvaloje pole ne RB. Mersam trasa neturėtų labai tikti dėl ilgų teisiųjų, nes jie trailina su variklio galia dėl kompromisinių aero nustatymų. Na, o lenktynėse nieko gero nenusimato RB isildys padangas ir jas naudos taupiai, bet jeigu bus SC gali būti įdomu
nma
IP: 190e8f3 | 11/13 14:36 Atsakyti
Aš taip pat nekantriai laukiu Alonso pergalės Las Vegaso GP
Lauris
IP: bc1ad46 | 11/13 14:43 Atsakyti
AÅ¡ irgi nekantriai laukiu. Ir tikiuosi nenuvils
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0