T. Wolffas neketina eiti C. Hornerio pramintu keliu (2)

T. Wolffas neketina eiti C. Hornerio pramintu keliu
logo Kovo 13 d. 18:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Tuo metu, kai F-1 madas diktavo „Mercedes“, „Red Bull“ vadovas Christianas Horneris ragino įsikišti FIA. Britas teigė, jog toks vienos komandos dominavimas nėra normalus. Dabar situacija apsivertė aukštyn kojomis ir „Red Bull“ tiesiog traiško visus oponentus.

Visgi, T. Wolffas neketina elgtis taip, kaip elgėsi vienas didžiausių jo konkurentų. Austras pripažįsta, jog konkurentai tiesiog atliko nuostabų darbą, todėl dabar gali džiaugtis jo vaisiais.

„Manau, kad pastaruosius dvejus metus jie atliko geriausią darbą iš visų komandų. Už tai jiems reikia atiduoti pagarbą. Turiu omenyje, kad prasidėjus lenktynėms jie tiesiog išnyksta tolumoje ir niekas kitas nėra arti jų. Nėra didelio skirtumo, kokioje trasoje važiuojama, jie tiesiog turi milžinišką pranašumą.

Mūsų sportas yra sąžiningas ir už geriausius rezultatus, galiausiai laurus skina automobilis ir jį vairuojantis žmogus.

Tad aš nenoriu elgtis taip, kaip mano kolega iš konkuruojančios komandos, kuris tiesiog prašÄ— koreguoti taisykles vien todėl, kad mÅ«sų automobilis buvo per daug dominuojantis“, - kalbėjo T. Wolffas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
000
IP: feaa4b6 | 03/13 22:07 Atsakyti
realiai tai tiesiai per aplinkui
Aivaras1
IP: 81e968b | 03/14 19:04 Atsakyti
tuo tarpu toto pakalikas alisonas dave interviu, kuriame atvirai fia persa vaziuokles reglamento pakeitimus nuo 2026. tikrai ne horneris, nes anas pats turi drasos tai pasakyti. sitas per tarpininka. o pats svarus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621