T. Wolffas nemano, jog jo nebuvimas turėjo įtakos „Mercedes“ pilotų santykiams

T. Wolffas nemano, jog jo nebuvimas turėjo įtakos „Mercedes“ pilotų santykiams
logo 2023 Spalio 21 d. 10:25, Steve Etherington for Mercedes-Benz Grand Prix Ltd.

Mercedes“ vadovas Toto Wolffas praleido paskutines dvi paskutines lenktynes, o per jas tarp komandos lenktynininkų Lewiso Hamiltono ir George‘o Russello netrūko įtemptų momentų. Visgi, T. Wolffo teigimu, tai su jo nebuvimu nėra susiję.

„Nemanau, kad mano nebuvimas turėjo įtakos. Komandoje taip pat iš to juokėmės. Tačiau, tikrai nemanau, kad tai turi įtakos.

Dabar tiesiog lenktyniaujame priekyje, o situacijos, kai prieš tave nėra daug automobilių tiesiog yra kitokios. Dabar jau nesužinosime, kodėl nutiko, tai kas nutiko. O aš jau esu grįžęs. Nors visą laiką ir taip buvau visiškai įsitraukęs.

Namuose turiu centrinį pultelį, kuris man leido dalyvauti kiekviename instruktaže, kiekvienoje ataskaitoje ir pokalbiuose lenktynių metu. Visgi, kai tavęs nėra šalia, turi leisti „lėktuvą“ valdyti kitiems. Dirbti per nuotolį tikrai nėra tas pats.

Tu tiesiog negali pažiūrėti žmonėms į veidus. Nežinai, kas vyksta su aplinkiniais žmonėmis ir dalinai jautiesi šiek tiek atsiskyręs. Taigi, tai tikrai nėra tai, kas man patinka, tačiau tai buvo būtinybė“, - sakė T. Wolffas.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0