T. Wolffas nepažada, jog Brazilijoje „Mercedes“ pasirodys sėkmingai (1)

T. Wolffas nepažada, jog Brazilijoje „Mercedes“ pasirodys sėkmingai
logo 2023 Lapkričio 02 d. 14:30, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Šiame sezone „Mercedes“ dar neiškovojo nei vienos pergalės. Komandos fanai tikisi sėkmingo pasirodymo Brazilijos GP, kadangi praėjusiais metais čia triumfavo George‘as Russellas. Visgi, pasak ekipos vadovo Toto Wolffo, jokių garantijų „Mercedes“ duoti negali.

„Tiesa sakant, sunku palyginti. Žiūrint į visas komandas matomos tam tikros koreliacijos lyginant praėjusį ir šių metų sezoną. Visgi, nėra jokių duomenų, kurie leistų tvirtai teigti, kad galime laimėti.  Mes situaciją vertiname realistiškai, todėl pamatysime kokia bus mūsų pozicija Interlagoso trasoje.

Dabar mūsų automobilis turi daugiau prispaudžiamosios jėgos ir pasižymi geresnėmis važiavimo savybėmis. Galima sakyti, kad mūsų bolidas yra mažiau klastingas. Kita vertus, tikrai nėra išspręstos visos problemos. Lewisas Meksikoje sakė, kad jį dar vis sunku vairuoti.

Panašu, kad einame teisingu keliu, atsižvelgiant į tai, kad automobilis sezono pradžioje neturėjo tokio dugno, kokį naudojame dabar. Neturėjome ir kelių kitų svarbių dalykų. Todėl dabar tai tikrai gali būti tam tikras atspirties taškas“, - sakė T. Wolffas.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Heiteris
IP: 1dbb9b3 | 11/03 12:26 Atsakyti
Atvirkštinė psichologija Toto, nepavyks apgaut. Statykit lažybose už mersus :D
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0