T. Wolffas nesutiko su L. Hamiltono nuomone

T. Wolffas nesutiko su L. Hamiltono nuomone
logo 2023 Lapkričio 16 d. 11:00, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

„Mercedes“ lenktynininkas Lewisas Hamiltonas neseniai pareiškė, jog greičiausiai niekas nesugebės sustabdyti „Red Bull“ bent jau artėjančius kelis metus. Visgi, su tokia pozicija nesutinka „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas. Pasak austro, jo komanda sunkiai dirba, kad dar iki 2026 metais laukiančių taisyklių pakeitimų, galėtų mesti iššÅ«kį čempionams.

„Mes atiduodame visas jėgas, kad nutrauktume šÄ¯ „Red Bull“ dominavimo ciklą. Penkerius metus dominavo „Ferrari“, tuomet atėjo „Red Bull“ eilė, po jų dominavome mes, o dabar matome antrąjį „Red Bull“ lyderystės etapą.

Dabar mÅ«sų tikslas juos pavyti. Mes tam skiriame visus pajėgumus gamykloje ir lenktynių trasoje. Stengiamės sukurti automobilį, kuris galėtų mesti iššÅ«kį čempionams Turime tą padaryti iki taisyklių pakeitimų, kadangi tai bus nauja istorija“, - kalbėjo „Mercedes“ vadovas.

Primename, jog šią vasarą „Mercedes“ pratęsė sutartis su L. Hamiltono ir George‘u Russellu dar dviem metams.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218