T. Wolffas: praėjusios savaitės pasisakymas nebuvo protingiausias

T. Wolffas: praėjusios savaitės pasisakymas nebuvo protingiausias
logo 2023 Rugsėjo 16 d. 08:00, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Mercedes“ vadovas Toto Wolffas praėjusią savaitę šiek tiek sumenkino Maxo Verstappeno iš eilės laimėtų GP rekordą, kai pareiškė, jog tokie faktai įdomūs tik Vikipedijai. Dabar jis pripažino, kad toks teiginys nebuvo pats tinkamiausias, tačiau savo požiūrio britas neišsižada.

„Na, žinoma, įvertinus aplinkybes, mano praėjusios savaitės pasisakymas nebuvo pats protingiausias. Tikriausiai tai nebuvo protingiausias dalykas, kurį galėjau pasakyti, bet mano mąstysena tokia buvo visuomet“, - sakė T. Wolffas.

„Tai yra požiūris, kurį aš perėmiau iš Niki Laudos. Žinote, jis atiduodavo savo trofėjus, kad nemokamai nusiplautų automobilį. Pas mane taip pat nerasite daug suvenyrų, nes tai man ir komandai niekada nebuvo svarbu. F1 yra meritokratija ir aš visada sakau, kad čempionais tampa tik geriausi.

Galiu pasakyti tik tiek, kad sezono pabaigoje „Red Bull“ iškovos dar vieną trofėjų, o tai ir yra visa esmė – žmogus geriausiame automobilyje laimės pasaulio čempionatą“, - kalbėjo „Mercedes“ galva.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218