T. Wolffas: „Red Bull“ skirta bauda - per maža

T. Wolffas: „Red Bull“ skirta bauda - per maža
logo 2022 Spalio 29 d. 00:00, Daimler AG

Mercedes“ vadovas Toto Wolffas pareiškė, kad finansines taisykles pernai pažeidusi „Red Bull“ gavo „per mažą“ baudą.

Minėtoji „Red Bull“ sutiko su jai pasiūlytu priimtu pažeidimo susitarimu (ABA). Komandai buvo skirta 7 mln. JAV dolerių bauda ir 10 proc. sumažintas laikas, kurį jį galės praleisti dirdama vėjo tunelyje.

„Manau, kad mums ji atrodo per maža. Jiems, žinoma, ji bus per didelė“, - sakė T. Wolffas, paklaustas ką mano apie varžovams skirtą baudą.

„Manau, kad bet koks vėjo tunelio darbo laiko sumažinimas bus žalingas. Kiek žalingas, šiuo metu sunku spręsti. Manau, kad 7 mln. JAV dolerių yra dideli pinigai. Bet galbūt „Red Bull“, atsižvelgiant į jų investicijas į jėgainių padalinį ir komandą, tai nėra dideli pinigai.“

T. Wolffas sutiko, kad skirta bausmė bus tinkamas atgrasymo veiksnys kitoms komandoms ir padės užtikrinti, kad ateityje būtų laikomasi biudžeto lubų.

„Manau, kad tai yra atgrasomoji priemonė. Tačiau daroma žala reputacijai tikriausiai yra nemaloniausias dalykas, todėl nė viena komanda nenorės prie to net priartėti, nes akivaizdu, kad gyvename skaidriame ir reikalavimų besilaikančiame pasaulyje.“

Paprašytas pakomentuoti „Red Bull“ vadovo Christiano Hornerio komentarus apie komandai skirtą baudą, T. Wolffas atsakė: „Devynios komandos laikėsi taisyklių ir neviršijo nustatytos ribos. Tai ribinio pelno sportas, o visa kita - tik pašnekesiai. Nėra jokio lengvinančio faktoriaus.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794