T. Wolffas: „Red Bull“ sprendimas kurti variklius - labai drąsus

T. Wolffas: „Red Bull“ sprendimas kurti variklius - labai drąsus
logo 2022 Rugsėjo 20 d. 23:23, Unsplash

„Red Bull“ sprendimas nekeisti planų ir kurti savo variklius, kurie bus naudojami F-1 čempionate nuo 2026 m., anot „Mercedes“ vadovo Toto Wolffo yra labai drąsus žingsnis.

„Red Bull“ kurį laiką vedė derybas dėl galimos partnerystės su „Porsche“, bet jos nutrūko. Komandos vadovas Christianas Horneris neatmeta galimybės ateityje vėl bendradarbiauti su „Honda“, ypač kuriant baterijas.

„Manau, kad tai labai drąsi strategija. Akivaizdu, kad „Red Bull“ visada norėjo būti savarankiška - turėti savo jėgainę ir nebūti priklausoma nuo kitų gamintojų. Ir štai mes čia, jie pasirinko tokią strategiją. Pamatysime, kas nutiks 2026-2028 metais“, - sakė T. Wolffas.

„Žinoma, aš nesu susijęs su tuo projektu, tad nežinau daug detalių. Kol kas nežinome, ar tie varikliai bus pažymėti „Porsche“ ar „Honda“ ženkliuku. Žvelgiant iš mano, kaip „Mercedes“ atstovo pusės, apmaudu, jog negalėsime kovoti su „Porsche“. „Porsche“ ir „Red Bull“ būtų buvusi labai stipri partnerystė, didžiulis prekinis ženklas.“

„Jiems nepavyko susitarti dėl man nežinomų priežasčių. Jeigu jiems būtų pavykę susitarti, tai būtų buvę naudinga ne tik F-1, bet ir mums visiems.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218