T. Wolffas: šį šeštadienį likome nusibrozdinę

T. Wolffas: šį šeštadienį likome nusibrozdinę
logo 2023 Lapkričio 04 d. 22:30, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Mercedes“ prieš sekmadienio pagrindines lenktynes turėjo labai gerą treniruotę šeštadienį, per kurį įvyko tiek sprinto kvalifikacija, tiek sprintas.

Sprintas labiau pasisekė George'ui Russellui, kuris liko ketvirtas, iškovojęs papildomus 5 taškus, o Lewisas Hamiltonas, tuo tarpu, nusileido net Yuki Tsunodai. Daugkartinis pasaulio čempionas sprinte liko septintas.

Po sprinto „Mercedes“ pasirodymą komentavo komandos vadovas Toto Wolffas: „Manau, kad pačioje pradžioje spaudėme labai stipriai, automobilis nebuvo tinkamai subalansuotas, dar pridėjus slydimą gauni tai, kad padangos buvo nužudytos. Tai buvo ir atsitikę Meksikoje – George'ui. 

Manau, jog mūsų automobilio galas buvo šiek tiek per silpnas, o tuomet jau, žinoma, prasideda žaidimas su ugnimis. Mums prieš rytojų reikia išmokti laikytis stabilaus greičio. Iš šios dienos išeiname nusibrozdinę.

Abejoju, kad yra magiškas prietaisas, kuris būtų galima įjungti ir viskas pasitaisytų. Buvo labai karšta, viskas ėjo ne mūsų naudai. Mes privalėsime gerai pakrapšyti galvas prieš nusprendžiant, ką darysime rytoj ir kaip tobulėsime“, – teigė austras.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218